Polskie wnętrza są najpiękniejsze! #wspierampolskidesign

1
3484
polskie-wnętrza-inspiracjesalon-polskie-marki-mable-kanapa-pufa-stolik-dywan

Kochamy Polskę, a design jest naszą pasją. Połączenie tych dwóch pojęć to prawdziwa eksplozja kreatywności i niestandardowych rozwiązań – z każdym dniemń przekonujemy się w tym coraz bardziej. Sytuacja epidemiologiczna, która spotkała cały świat, nieco zawiesiła normalne funkcjonowanie wszystkich branż, w tym wnętrzarską. Właśnie dlatego po odnowieniu działań powstała inicjatywa, która ma na celu wesprzeć polskie marki i podkreślić ich potencjał! Zaintrygowani? Dziś razem przekonamy się, że polskie wnętrza mogą być piękne!

Polskie wnętrza mają się dobrze!

Projekt #wspierampolskidesign to inicjatywa Kamili Jakubowskiej-Szmyd (MilaLook), Yassena Hristov oraz Filipiny Hanus. Inicjatywa polega na przeprowadzeniu serii sesji zdjęciowych zrzeszających zarówno najlepszych polskich projektantów czy producentów mebli jak i mniejsze polskie manufaktury czy firmy rodzinne o niebagatelnej jakości i wysokim potencjale. Założenia inicjatywy są bardzo proste i honorowe. Mianowicie, powstała ona jako odpowiedź na sytuację epidemiologiczną i jej skutki dla branżowych przedsiębiorstw.

salon-polskie-wnętrza-inspiracje-fotel-krzesło-regał-lampa-polskie-marki

Jak mówią sami autorzy projektu: „Polskie marki niejednokrotnie nie odbiegają ani jakością ani wzornictwem od międzynarodowych
producentów, dlatego zasługują na rozgłos oraz dotarcie do szerokiego grona odbiorców, szczególnie teraz.
Nawet jeśli sytuacja związana z pandemią zostanie ustabilizowana, jej skutki mogą być odczuwalne przez
długi czas […]”

Już po pierwszych zdjęciach

Inicjatywa zapowiadała ogromny potencjał, dlatego wiele wątkowych polskich marek z chęcią zgłosili chęć swojego udziału. Już za kilka dni od pojawiania się pomysłu powstała piękna aranżacja całego mieszkania, stworzona wyłącznie z projektów polskich projektantów i manufaktur, a więc ocenić pierwszą pracę zespołu można już dziś.

sypialnia-łóżko-inspiracje-poduszki-polskie-wnętrza-lampa-koc
salon-polskie-wnętrza-fotel-stolik

Wnętrze do zdjęć powstało z wyjątkowych mebli, dodatków oraz obiektów artystycznych autorstwa ojczystych twórców. Pierwsza sesja ujmuje oryginalnie obstawiony salon, jadalnię, sypialnię, łazienkę oraz kuchnię. Aranżację tych wnętrz można określić jako stylową przestrzeń artystyczną, w której chce się zostać na dłużej. Przyjemne kolory, niezwykłe dodatki i bardzo przytulna atmosfera robią swoje.

Z wielką chęcią dzielimy się z Wami efektami tego wspaniałego projektu i czekamy na kolejne działania ze strony #wspierampolskidesign!

Źródło: materiały prasowe, #wspierampolskidesign

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here