Polska restauracja najpiękniejsza na świecie – Campo we Wrocławiu

0
7831

Campo- to wrocławska restauracja, która otrzymała tytuł najpiękniejszej restauracji na świecie (konkurs designu WIN Awards). Znajduje się przy ulicy Podwale 83 we Wrocławiu i zajmuje metraż 210m2. Czas przygotowania projektu wyniósł 18 tygodni, a Jego twórcami są Buck.Studio- dokładniej: Dominika i Paweł Buckowie.

campo wnętrze

Źródło: Buck.Studio

Restauracja Campo jest wyjątkową przestrzenią utrzymaną w ciemnej kolorystyce, w której główną rolę odgrywają szczerość i prostota. Te dwie wartości, oraz szacunek do natury- najlepiej definiują to miejsce.  Specjalnością wrocławskiej restauracji jest serwowane mięso z argentyńskiej hodowli Dietera Meiera OJO DE AGUA, a całość podzielona jest na dwie strefy.

regał

Źródło: Buck.Studio

campo restauracja

Źródło: Buck.Studio

Wnętrze restauracji

W centralnej części usytuowany jest 14-metrowy regał stanowiący kuchnię, zaplecze, toalety i szatnię. Efektowny regał, wykonany z naturalnych materiałów, symbolizując otwartość otwiera się na salę konsumpcyjną, która została zaprojektowana w różnorodne strefy tak, by spełniać najlepszą rolę podczas wszelkiego rodzaju spotkań.  Znajdziemy tu: dębową podłogę, skórzane sofy, stalowe zabudowy i inne zróżnicowane najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

campo restauracja

Źródło: Buck.Studio

campo wrocław

Źródło: Buck.Studio

stół z krzesłami campo

Źródło: Buck.Studio

campo kamienie na ścianie

Źródło: Buck.Studio

żyrandol kule

Źródło: Buck.Studio

 Campo charakteryzuje ogromna dbałość o detale. Tyczy się to nie tylko samej aranżacji wnętrza, ale całego projektu, który stanowi spójną całość. Buck.Studio już niejednokrotnie udowonił jak ważna jest identyfikacja wizualna marki. Ich przykłady można zobaczyć na przykład tu:  Projekty Buck.Studio

W 2017 roku Dominika i Paweł Buckowie zostali nagrodzeni za całokształt twórczości (Wave of the Future Award) oraz za projekt cukierni NANAN  (Restaurant & Bar Design Award 2017). Również  w tym przypadku zadbali o charakterystyczne materiały wykończenia, specjalne uniformy dla obsługi, karty menu, podkładki na sztućce i naturalność całego konceptu począwszy od samej nazwy- CAMPO.

identyfikacja wizualna campo

Źródło: Buck.Studio

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj