Jak urządzić balkon? – Meble gotowe na wszystko

2
5142

Jak urządzić balkon?

Ciepłe dni sprzyjające spędzaniu czasu na świeżym powietrzu już za chwilę staną się codziennością. Jak urządzić balkon?  Marzysz o drzemce w słońcu? O spacerach w ogrodzie? O grillowaniu z rozmachem? Twoja wyobraźnia i szeroki asortyment mebli oraz akcesoriów ogrodowych pomogą je spełnić. Nie ma znaczenia, czy chodzi o odpoczynek, gotowanie, uprawianie ogródka, przechowywanie czy pomoc przy praniu. IKEA podpowiada, co możemy zrobić, by chwile spędzane pod gołym niebem były jeszcze przyjemniejsze. Oto inspiracje od IKEA- meble na balkon i do ogrodu.        meble na balkon

jak urządzić balkon- płyty balkonowe

jak urządzić balkon- oświetlenie balkonowe

Jak urządzić balkon- meble na balkon

Meble ogrodowe gotowe na wszystko

Czas spędzany na świeżym powietrzu powinien upływać na bujaniu w obłokach, pogawędkach, drzemaniu i delektowaniu się pysznościami. Zamartwianie się jakością mebli ogrodowych niespecjalnie tu pasuje. Wszystko dokładnie przemyśleliśmy i sprawdziliśmy, dzięki czemu twoje meble czeka naprawdę długie życie. Każdy produkt przeznaczony do ogrodu IKEA traktuje tak, jak gdybyśmy mieli wstawić go do domu, bez względu na pogodę. Stąd dobór odpowiednio wytrzymałych materiałów i ich dodatkowe zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi.

 

Jak urządzić balkon- meble balkonowe

Jak urządzić balkon- mebel ogrodowy

biały stolik ogrodowy

Salon pod chmurką

Nie warto ograniczać swojej przestrzeni życiowej! Szeroki wybór ogrodowych mebli wypoczynkowych pozwoli ci stworzyć na balkonie, na podwórku, a nawet na plaży dodatkowy salon, którego nikomu nie będzie się chciało opuszczać! Urządzając swój zakątek pod gołym niebem można wybierać spośród sof modułowych, leżaków, stolików i nie tylko. A dla dodatkowego komfortu, stylu i prawdziwie domowego ciepła oferujemy poduszki, dywany i drewniane płytki podłogowe. Oświetlenie, altany i parasole wraz z podstawami pozwalają cieszyć się świeżym powietrzem, nawet jeśli jest trochę za ciemno, słońce nieco za mocno świeci albo wiatr jest odrobinę zbyt silny.

jak urządzić balkon- leżak IKEA

wypoczynek ogrodowy

jak urządzić balkon- meble IKEA

Źródło: materiały prasowe IKEA

Meble balkonowe- nowości

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj