Perfumy do wnętrz – esencja zapachów w naszych domach

1
3093

Maison Berger i Lolita Lempicka – ceniony producent zapachów do wnętrz i kreatorka ponadczasowych perfum dla kobiet… Pierwsze w historii wspólne przedsięwzięcie dwóchfrancuskich firm dało niepowtarzalny efekt. Oto perfumy do wnętrz – esencja zapachów, która zagości w naszych domach.

Perfumy do wnętrz

Lolita Lempicka to ikona francuskiego designu, kreatorka mody i perfum. Jej pseudonim jest efektemzachwytu powieścią Vladimira Nabokova „Lolita” i malarką Tamarą Łempicką. Lolita od dziecka podziwiała pracę swojej matki, która była krawcową, a sama w wieku sześciu lat ubierała swoje lalki odtwarzając wytworne kreacje księżniczek znane z baśni. Jako nastolatka, czerpiąc inspiracjęz magazynów mody, zaczęła szyć dla siebie. W 1983 roku ta utalentowana i pełna fantazji kobietastworzyła markę Lolita Lempicka i opracowała własną kolekcję perfum. W 1997 roku ogłosiła swój najśmielszy projekt: Mon Premier Parfum. Zapach – nazywany prawdziwą odą do kobiecości – odniósł błyskawiczny sukces i stał się światowym bestsellerem.

Perfumy do wnętrz

Perfumy do wnętrz

Perfumy do wnętrz

Marka Maison Berger Paris obchodzi w tym roku 120. rocznicę powstania, otwierając tym samym nowyrozdział w historii firmy. Zapraszając do współpracy Lolitę Lempicką marka postawiła na subtelność, delikatność i baśniową oniryczność. Kreatorka, niczym wróżka, pochyliła się nad legendarnymi produktami marki i dodała do nich nutę poezji. Słynną lampę katalityczną i świecę zapachową wzbogaciła fioletem, drobinami złota, motywami liści bluszczu i ważki oraz niepowtarzalnym zapachem, któremu nie można się oprzeć. Po raz pierwszy w historii perfumy do ciała zostały dokładnie odtworzone jako esencja zapachowa do wnętrz. Techniczne mistrzostwo Maison Berger Paris umożliwiło zachowanie całej zmysłowości i kobiecości perfum Mon Premier marki Lolita Lempicka i przeniesienieich do wnętrza w postaci lamp zapachowych w dwóch wersjach kolorystycznych, świec oraz flakonówz patyczkami. Tak powstały magiczne perfumy do wnętrz.

Perfumy do wnętrz

 

Źródło: lampeberger.com.pl

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj