Osprzęt elektryczny jako element wystroju wnętrza

2
1817
Osprzęt elektryczny MOWION Domo

Projektując wnętrze, zaczynamy od koncepcji. Gdy koncepcja zaczyna coraz bardziej nabierać finalnych kształtów, przechodzimy do detali. Skupiamy się na kolorach, tkaninach, fakturach materiałów i wykończeń. A jak często już na tym etapie myślimy o tym, jaki na naszych ścianach zagości osprzęt elektryczny? No właśnie.. gniazdka i włączniki są często pomijanym na tym etapie elementem.

Osprzęt elektryczny MOWION Domo
MOWION Domo

Odpowiednio przemyślany i dobrany osprzęt elektryczny przysłuży się do lepszego funkcjonowania w domu. Podnosi komfort domowników oraz poprawia jakość życia! Jest to jedna z kluczowych kwestii dobrego funkcjonowania naszego domu. Od zaplanowania ilości poprzez dokładne rozmieszczenie, aż po model i kolor serii, na którą się zdecydujemy. Tyle decyzji do podjęcia, ale jak tak naprawdę się za to zabrać?

Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając osprzęt elektryczny?

Często otrzymując klucze do dewelopera, decydujemy się zmienić osprzęt elektryczny. Warto wtedy zdecydować się na taki, który poza oczywistymi funkcjonalnościami będzie w naszym wnętrzu tworzył zgraną kompozycję z pozostałymi elementami wyposażenia.

Jakość i wytrzymałość

Chcielibyśmy, by taki produkt posłużył nam na lata, dlatego zdecydujmy się na ten, którego producent zapewnia o trwałości zastosowanych materiałów i wykonał szereg testów na danym produkcie. Są na przykład takie produkty, do których produkcji wykorzystuje się unikatowe stopy fosforobrązu, który chroni instalację przed przepięciami. Okazuje się, że można zabezpieczyć mechanizm od środka i z zewnątrz, stosując podwójną kąpiel antykorozyjną. Podwójne cynkowanie, pokrycie elementów zewnętrznych specjalnie dobranymi poliwęglanami – takie procesy wpływają finalną jakość produktów.

Warto zagłębić się więc w opisy, jakie przedstawiają producenci dokładnie tak samo, jak czytamy składy produktów, które kupujemy do jedzenia 🙂

Osprzęt elektryczny – design

Lubicie kolory we wnętrzach? Czemu nie wykorzystać ich na osprzęcie właśnie. Zastosujmy srebrną lub złotą ramkę do dowolnego koloru obudowy. Dodajmy nieco szalonych barw w pokoju dziecięcym. Rozweselmy kuchnię, wprowadzając mały barwny akcencik na gniazdku nad blatem. Jak zabawa to zabawa..

Jeśli jesteście zwolennikami klasycznych rozwiązań i stonowanych wnętrz wybierzcie klasyczne kolory, które będą stanowiły jedynie uzupełnienie aranżacji i nie będą się za bardzo wyróżniały.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj