#MEETBLOGIN2020 – wnętrza i slow life

0
5209

Ósma edycja #meetblogin2020 odbyła się w samym środku lasów barlineckich 9-10 września. Zaproszenia na to spotkanie się nie odmawia więc i tym razem miałam wielką przyjemność w nim uczestniczyć.

Piękne okoliczności przyrody w otoczeniu Leśniczówki Przyłęsko sprzyjały niekończącym się rozważaniom o trendach, inspiracjach i nowościach z zakresu urządzania i dekoracji wnętrz. Na tegorocznej edycji #meetblogin2020 mówiliśmy wiele o odpowiedzialnym i zrównoważonym podejściu do projektowania i urządzania wnętrz. Nie dało się pominąć kwestii ekologii i odpowiedzialności marek za ten niezmiernie ważny element w działalności.

Co się działo na #meetblogin2020

Pijecie wodę z kranu? My tak. A gdyby tak woda w kranie mogłaby być nie tylko filtrowana, ale również gazowana lub lekko gazowana? Otóż to możliwe, a my takie rozwiązanie chętnie przetestowałyśmy. Ekologia i namawianie do zdrowego stylu życia to dla marki Grohe ważna sprawa, a my bez zbędnej korpogadki przekonałyśmy się o tym, jak .

Zdjęcie: Sylwii Kisiel – Picture Me Photography
Zdjęcie: Sylwii Kisiel – Picture Me Photography

Fakt pojawienia się nowych efektów dekoracyjnych u marki Primacol dał nam możliwość własnoręcznego wypróbowania ich możliwości. A, że pędzla się nie moimi powstała cała kolekcja dzieł!

Zdjęcie: Sylwii Kisiel – Picture Me Photography

Na spotkaniu poznałam również wspaniałych ludzi, którzy zapoznali nas ze swoją marką  Selfia. Selfia to piękne drewniane meble tworztne z dbałością o każdy detal. Przy projektowaniu wnętrz często poszukuję wysokiej jakości polskich rozwiązań, a te zasługują za szczególną uwagę. Podejrzewam, że będziecie mogli wypatrzeć kilka stołów tej marki w naszych realizacjach już niebawem.

Kobiety kochają kosmetyki, a nie ma nic lepszego niż te wytwarzane ręcznie przy użyciu naturalnych składników. Taką możliwość dała nam marka Jysk, organizując warsztaty z Naturalnie Naturalni, którzy to odsłonili przed nami tajniki odpowiedniego mieszania produktów, tak aby najlepiej służyły naszej skórze.

Zdjęcie: Sylwii Kisiel – Picture Me Photography

Dzień drugi

Wraz z Purmo poszukiwałyśmy definicji szczęścia i radości na wycieczce dookoła Świata. To ciekawe jak wiele sposobów pojmowania szczęścia istnieje. Czasami warto zwolnić na chwilkę i poszukać swojej.

Agata Rauch Consulting poskromiła naszą przeogromną chęć tworzenia i kreatywnego wyładowania. Z wykorzystaniem tapet marki LONDONART każda z nas stworzyła własne dzieło sztuki. Ku mojemu zaskoczeniu jedna z prac, którą zrobiła jedna z tych wspaniałych kobiet, została mi sprezentowana. Przesłania Wam nie zdradzę, ale mogę przyznać, że moje wzruszenie było ogromne!

Zdjęcie: Sylwii Kisiel – Picture Me Photography

Własnoręcznie zdobiona porcelana? Czemu nie! Na warsztat wzięłyśmy talerze z kolekcji Maria od Rosenthal i puściliśmy wodze fantazji.

#meetblogin2020 mimo trudnego obecnie dla wszystko czasu, dobył się dzięki niesamowitej Uli Michalak, której serdecznie dziękuję za zaproszenie!

Mam nadzieję, że umiejętność relaksu i wyłączenia się, chociaż na chwilkę, zostanie ze mną na długo!

Dziękuję również markom KARTELLOPOCZNOBARLINEK,  NEBAi  KARMA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj