Osobista mapa nieba jako element dekoracyjny wnętrza

0
6976

Urządzając swoje wnętrza każdy chciałby nadać mu osobisty charakter. Miejsce, gdzie mieszkamy mówi przede wszystkim o nas samych. Meble, dodatki do domu a nawet kolory ścian są odzwierciedleniem naszych doświadczeń, tego co uwielbiamy i czym chcemy się otaczać. W aranżacji wnętrz zwracamy również uwagę na trendy, jakie obecnie panują. Ściany ozdabiane są często obrazami w geometryczne wzory, hasła anglojęzyczne oraz różnego rodzaju grafiki. Gdyby jednak ozdobić je czymś bardziej wyjątkowym?

Poznajcie sposób na to, by w codziennym biegu przypominać sobie o ważnych momentach, które spotkały Was w życiu – i nie mamy tu na myśli zdjęć w ramce!

Czy wiecie, że niebo nad Waszymi głowami zmienia swój obraz z momentu na moment? Gwiazdy układają się z każdą chwilą w różne konstelacje? Od teraz możecie mieć je u siebie w domu. Nie mówimy tu oczywiście o gwiazdce z nieba, chociaż chciałybyśmy takową mieć. Wyjątkową dekoracją będzie obraz w eleganckiej oprawie ukazujący daną chwilę z Waszego życia, podczas której niebo wyglądało właśnie tak. Mapa nieba i plakaty z gwiazdozbiorami od Strellas to wydruki układu gwiazd we wskazanej chwili, które tworzą spersonalizowane plakaty.

obraz konstelacje

mapa niebaobraz konstelacje

mapa nieba

Mapy są stworzone w oparciu o katalog gwiazd NASA, w którym dane pochodzą z minionych i obecnych misji planetarnych, obserwacji astronomicznych i pomiarów laboratoryjnych. Dzięki temu plakat będzie niezwykle szczegółowy i precyzyjny. Od teraz możecie zatrzymać gwiazdy w miejscu i patrzeć na nie codziennie, a tym samym szybko przenosić się w najlepsze momenty życia. Co więcej to świetny element dekoracyjny domu, zamieni nudną ścianę w osobistą mapę wspomnień i z pewnością doda jej charakteru. Mamy nadzieję, że Wy także znajdziecie miejsce w swoich wnętrzach na coś tak osobistego, czym są mapy nieba.

wyjątkowy prezent

prezent z okazji urodzin

prezent dla mężczyzny

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj