Targi Mieszkań i Domów w Warszawie pokazały jak dużo się buduje

0
2397

W miniony weekend szukający nowego miejsca do zamieszkania mogli porównać oferty deweloperów stawiających nowe inwestycje w całej warszawie i okolicach Na Targach Mieszkań i Domów w Warszawie.

Takie targi to najlepszy sposób, aby ułatwić sobie decyzję o kupnie wymarzonego mieszkania i wspomóc się poradami ekspertów.

Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają na Żoliborzu, Woli, Ochocie, Mokotowie i Pradze. Nie pominięto takich dzielnic jak Bemowo, Białołęka i Targówek czy Ursynów. Jednym słowem cała Warszawa stoi otworem dla chętnych do zamieszkania w stolicy. Nie mniejszy wybór miejsc do zamieszkania prezentowały rejony podwarszawskie gdzie zainteresowani zamieszkaniem w domu jednorodzinnym mogli znaleźć coś dla siebie.

Można było spotkać się także z nami podczas prelekcji, w której poruszyłam tematy z zakresu tego jak urządzić lub odmienić wnętrze kilkoma akcentami? Czy wymiana jednego mebla lub dywanu może odmienić wnętrze? Mówiłam też o tym, jak łączyć produkty prezentujące różne style w jednym wnętrzu.

W strefie designu wzrok przyciągało stoisko z genialnymi tapetami ekologicznymi od Brevka oraz ciekawe lampy projektu Archerlamps. Na stoisku Decoroom można było zasięgnąć rady w temacie materiałów do wykończenia wnętrz. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również rozwiązania z dziedziny inteligentnego domu.

Targi Mieszkań i Domów warto odwiedzać nawet gdy jesteśmy już zdecydowani chociażby po to, aby skorzystać z szeregu promocji oferowanych specjalnie dla odwiedzających właśnie w tych dniach targi.

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj