Nowy Katalog IKEA 2018 inspiruje do zmian w domu

0
4584

Po przemiłym spotkaniu w odmienionej Kuchni Spotkań gdzie odbyła się premiera katalogu IKEA 2018 jesteśmy ciągle pod wrażeniem. Nie potrzeba dużych budżetów i jeszcze większych planów aby coś zmienić w naszych domach bo można zacząć od drobiazgów. Życie to zmiany, zrób na nie miejsce. Niech żyje dom – to hasło najnowszej kampanii.

ikea 2018

ikea 2018

Praca, podróże, zainteresowania i znajomości nie pozostają bez wpływu na to, jak wygląda wnętrze. Nasz dom to przestrzeń, która żyje, inspiruje i tętni życiem. W mgnieniu oka potrafi zmienić się w domowe SPA, jadalnię lub klubowy parkiet. W pokoju dziennym jest miejsce na wszystko to, na co tylko masz ochotę: zabawę, drzemkę, pracę, rozmowę, jedzenie. Jednym z synonimów słowa salon mogłyby być zmiany, bo w ciągu 24h żadne inne pomieszczenie w domu nie przechodzi tak wielu metamorfoz.

ikea 2018

Nowości inspirują do zmian, bo to ważny element życia. Często drobna rzecz, detal potrafią diametralnie zmienić domowe wnętrze.

Uzupełnieniem katalogu są liczne multimedia: felietony dotyczące urządzania wnętrz, innowacji projektowych i zaangażowania społecznego. Za ich sprawą udasz się w podróż dookoła świata, dzięki której lepiej poznasz inspiracje i wartości IKEA.

ikea 2018 ikea 2018 ikea 2018

Nowy Katalog IKEA 2018 wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom
i pokazuje, że wnętrza mogą zmieniać się razem z ich mieszkańcami. Co więcej, wcale nie potrzeba do tego dużych budżetów i jeszcze większych planów, bo można zacząć od drobiazgów.

ikea 2018 ikea 2018

źródło: materiały prasowe IKEA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj