11 edycja Interior Design Forum na Warszawskim Stadionie Narodowym

0
2187

Już za 2 tygodnie Stadion Narodowy w Warszawie zamieni się w prawdziwie designerskie miejsce, które przyciągnie tysiące osób z całej Polski. Każdy, kto interesuje się chociaż trochę wnętrzarstwem powinien odwiedzić targi tekstyliów domowych – Interior Design Forum. Odbędą się we wtorek 12 września i są to jedyne targi w Polsce poświęcone w całości tekstyliom domowym. Wśród gości targowych dominować będą właściciele i przedstawiciele specjalistycznych sklepów, salonów i sieci detalicznych z branży wyposażenia wnętrz, pracowni i salonów dekoracji okien, a także projektanci, dekoratorzy i architekci wnętrz. Pojawią się także producenci mebli tapicerowanych oraz przedstawiciele sektora HoReCa.

Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję poznać szeroką ofertę specjalistów z branży, głównie firmy oferujące tekstylia domowe. Wśród nich między innymi te, które zdobią podłogi, czyli dywany i wykładziny. Nie zabraknie dekoracji okiennych takich jak firany, zasłony, rolety, karnisze i wiele więcej. Zobaczycie zaskakujące aranżacje stołu, różnorodne tapety ścienne oraz wszystkie tekstylia, które znajdują się w sypialni i łazience. Mile zaskoczą Was z pewnością producenci tkanin obiciowych, a wszystkie stoiska wystawców zainspirują Was do zmiany wnętrz.

Dla tych, którzy lubią wiedzieć więcej odbędzie się szereg ciekawych wykładów. Posłuchacie między innymi na temat przyszłych trendów w wyposażeniu wnętrz, technologii, sprzedaży i marketingu. Zazwyczaj prelekcje cieszą się dużym zainteresowaniem i co ważne, możecie wziąć w nich udział bezpłatnie. Targi będą trwały niemalże cały dzień od godziny 9:00 do 17:00, zapraszamy Was na jesienną edycję targów, która będzie ważnym wydarzeniem na mapie designerskiej Polski. W gronie strategicznych patronów medialnych tej edycji Interior Design Forum znalazły się magazyny i portale w tym my 😊 gwarantujemy swoją obecność, a Wy wybieracie się na to wydarzenie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj