Czy koniec wakacji to koniec letniego klimatu? Jak zachować lato we wnętrzu

0
3450

Chciałoby się powiedzieć: kiedy to lato minęło? Koniec wakacji 🙁 Jak zwykle za szybko i jak zwykle za krótko. Mamy wrażenie, że chwilę temu się rozpoczęło, a już niebawem za oknem i w kalendarzu jesień. Jak jednak przetrzymać ten ciepły klimat, by był z nami na dłużej? Mamy na to sposoby. Koniec lata jest nieunikniony, lecz możemy zachować je we wnętrzu. Żywe kolory potrzebne są nam do życia jak promienie słońca, a już niebawem będziemy zdani na szarość i temperaturę oscylującą poniżej 10 stopni. Niech nasze wnętrza zapraszają słońce do środka i niech przypominają beztroskie letnie dni.

źródło: Pinterest

pracownia reborn

źródło: Pracownia REBORN

liść poduszka

źródło: Makalulu

salon lato

źródło: Pinterest

Szaro i ponuro za oknem? Nie ma mowy – mocne barwy zawsze biorą górę, bo to ich potrzebujemy, by zachować dobry nastrój i czuć się dobrze. Podpowiadamy jak sprawnie wprowadzić kolory lata do wnętrza. Nasz nastrój zależy od tego, czym się otaczamy. Wszystko, co jest wokół oddziałuje na nas bezpośrednio i ma wpływ na samopoczucie. Letni klimat sprzyja każdemu, dlatego powinien gościć w domu przez cały rok. Same dodatki potrafią zachować lato we wnętrzu, czy to poduszki dekoracyjne w kolorowe wzory, czy efektowny wazon z kwiatami – takie elementy łatwo przypominają nam o krótkich, ciepłych miesiącach które są już za nami. Gorąca herbata z cytryną i imbirem, którą pijemy w chłodne dni, będzie na pewno lepiej smakować z kolorowej filiżanki, a wełniany koc w odcieniu żywej zieleni przywiedzie na myśl chwile spędzone na trawię pod błękitnym niebem. Dzięki takim akcentom aż czuć lato w powietrzu!

lawendowy bazarźródło: Lawendowy Bazar

misiura designźródło: Misiura Design

źródło: Pinterest

źródło: Pinterest

Jeżeli dodatki do domu potrafią poprawić samopoczucie, równie dobrze zrobią to meble o większych gabarytach. Niech będzie kolorowo i wzorzyście, nie ma miejsca na nudę! Za oknem szaro i ponuro? W takiej chwili, gdy siedzi się w różowym fotelu nie obchodzi Cię jesienna aura. Nie każdy jednak lubi otaczać się kolorami. Biel to także kolor lata, który gości we wnętrzach i rozświetla pomieszczenia. A gdyby tak zawiesić pod sufitem huśtawkę lub hamak? To kwintesencja lata i błogiego lenistwa!

huśtawka

źródło: Pinterest

hamak w domu

źródło: Pinterest

handmerka huśtawkaźródło: Handmerka

źródło: Zuzu-La

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj