Nowości serii ArtCollection od PAP DECO!

0
6658
ArtCollection-pap-deco-inspirajce-mosiężne-uchwyty-meblowe

Charakter wnętrza kreują detale – takiego zdania są twórcy pięknych uchwytów z mosiądzu PAP DECO. Podzielamy to stanowisko, ponieważ z doświadczenia wiemy, że każdy element wyposażenia ma szczególne znaczenie w efekcie końcowym projektu. Z myślą o tym, by klimatycznych wnętrz pojawiało się coraz więcej, PAP DECO poszerzyli swoją artystyczną kolekcję ArtCollection o kolejne rzeźbiarskie cuda. Spójrzmy na nie i poznajmy prawdziwą moc detali!

Mosiężne nowości serii ArtCollection

Uchwyty z kolekcji ArtCollection to prawdziwe dzieła sztuki rzeźbiarskiej. Ich bogata na zdobienia forma to abstrakcja, która nawiązuje do stylów art deco i neoklasycyzmu. Kultowy wzory marki, takie jak Moon, Ring czy Paper z ArtCollection, skłoniły twórców do poszerzenia kolekcji o kolejne nietuzinkowe uchwyty. Tym razem postawiono na klasyczną strukturę i formę, by rozpalić zainteresowanie prawdziwych koneserów oryginalnego wzornictwa. A zatem eleganckie motywy ujęte w abstrakcyjnych kształtach od teraz mogą pojawić się w każdym mieszkaniu.

Wszystkie nowe elementy kolekcji stworzono z myślą o eleganckich wnętrzach o wysokiej jakości wykończeniu. Warto zaznaczyć, że odnajdą się one zarówno na wysokich frontach, jak i mniejszych komodach czy szafkach.

Inspiracje PAP DECO

Najnowsze produkty marki nie odchodzą daleko od idei abstrakcyjnego wzornictwa. Zobaczyliśmy więc nieregularne kształty, które pobudzają naszą wyobraźnię do odnalezienia rzeczywistych motywów, do których nawiązują wybrane nowości. Jak mówią sami twórcy, nowe wzory to hold oddany formie i strukturze. Dlatego inspiracją do ich stworzenia służyły nieoczywiste na pierwszy rzut oka rzeczy.

Oto nowości!

Część nowości kolekcji to nawiązanie do struktury lekkich tkanin. Ujęta w trwałości mosiądzu tworzy wprawdzie nietuzinkowe elementy dekoracyjne. Wśród nich uchwyty Tide, Blair, Fragile i Oget.

Z kolei mini serie Air i Spark to czysta geometria, ponieważ widzimy tu wyraźną inspirację klasycznymi kształtami. Nieregularne żłobienia ujęte w różnej formie powstały z myślą o kompozycjach, które można stworzyć, używając uchwytów z mini serii. Właśnie dlatego, możemy osiągnąć spójny wizerunek wnętrza, nie trzymając się tego samego kształtu uchwytów dla wszystkich mebli.

Źródło: materiały prasowe, PAP DECO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj