Nowoczesny showroom – Kronospan Design Center Warsaw

0
4206

W sercu Warszawy, w prestiżowym budynku Cosmopolitan, powstała wielofunkcyjna przestrzeń, wypełniona nowościami produktowymi Kronospan i niezliczonymi inspiracjami zarówno dla projektantów wnętrz i stolarzy, jak i też dla klientów indywidualnych – Kronospan Design Center . Za aranżację wnętrza odpowiedzialna była pracownia JMW Architekci.

Showroom Konospan Warszawa

Kronospan Design Center

Otwarcie Kronospan Design Center Warsaw odbyło się 12 kwietnia a my bardzo chętnie przyjęliśmy zaproszenie. Po raz pierwszy w takiej skali i formie mogliśmy zapoznać się z szeroką gamą ponad 300 propozycji produktowych. W showroomie możemy zapraszać swoich klientów do oglądania płyt meblowych, blatów kuchennych czy laminatów HPL. Taki komfort pracy ważny jest nie tylko dla projektantów ale również dla naszych klientów. Częste i zrozumiałe jest, że właścicielowi inwestycji łatwiej jest podejmować decyzje gdy dany produkt może zobaczyć na żywo.

Showroom Kronospan

Kronospan Cosmopolitan

„Nadszedł czas, aby zaprezentować także w Warszawie możliwości i potencjał naszej firmy. Do tej pory korzystamy przede wszystkim z Design Center w Szczecinku- teraz również w stolicy będziemy dysponować odpowiednimi warunkami do zapoznawania profesjonalistów i klientów indywidualnych z portfolio naszych produktów. Chcieliśmy stworzyć miejsce, które nie tylko będzie miejscem ich ekspozycji, ale też da możliwości pracy twórczej z setkami wzorów, kolorów, faktur i rodzajów wykończeń. Wierzymy, że wizyta w Kronospan Design Center Warsaw będzie dla naszych gości bardzo inspirującym i pobudzającym wyobraźnię doświadczeniem”– mówi Dyrektor Sprzedaży kronospan Polska Pani Dagmara Mach.

Showroom Kronospan

Szhowroom Kronospan Cosmopolitan

Kronospan Design Center Warsaw

Kronospan Design Center Warsaw powstało przede wszystkim z myślą o architektach, projektantach wnętrz i stolarzach. To oni są kluczową grupą, w sposób szczególny zaproszoną do odkrywania tej niezwykłej przestrzeni o powierzchni 300m2.  Łączy ona w sobie współczesny design, nasyconą paletę barw i różnorodne materiały wykończeniowe. Znalazło się w niej miejsce na pełen asortyment produktów Kronospan, w tym nowości z Krosnodesign Global Collection, prezentowane przez zagranicznych ekspertów podczas inauguracyjnej konferencji prasowej.

Kronospan Design Center

Kronospan Design Center

Kronospan Design Center

Po uroczystej inauguracji, w showroomie cyklicznie odbywać się teraz będa serie eventów, prezentacji, konferencji i seminariów. Wszystko po to, by przekazywać pasję do tworzenia ciekawych wnętrz klientom i prezentować szeroki asortyment produktów i rozwiązań.

Zdjęcia: Katarzyna Szostakowska oraz materiały prasowe: Kronospan

ZapiszZapisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj