Targi KREO, czyli Targi Kreatywności po raz drugi

0
2161

W ostatni weekend maja w najnowocześniejszym Centrum Ekspozycyjno – Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo będzie tętnić kreatywne życie. Gry miejskie, atrakcje dla dzieci, sesje biznesowo – networkingowe oraz innowacyjne rozwiązania sprawią, że wszyscy odwiedzający przeżyją niezwykłą przygodę. Targi KREO, czyli Targi Kreatywności to miejsce dla wszystkich, którzy szukają kreatywnych zajęć lub po prostu chcą ciekawie spędzić wolny czas.

targi kreatywności

Targi Kreatywności to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce. Na powierzchni 6000m2 odbędzie się druga edycja Targów KREO, gdzie spotkają się przedstawiciele wielu branż kreatywnych rozwiązań. Swój udział zaplanowało ponad 300 wystawców, gdzie wielu z nich nie jest dostępnych na innych wydarzeniach targowych.  Targi KREO to prawdziwy festiwal kreatywności obchodzony w specjalnie przygotowanym miasteczku KREOpolis.

W przestrzeni KREO spotkają się architektura, design, rękodzieło, moda, reklama, handel antykami, film, gry komputerowe i wideo, muzyka, sztuki performatywne, działalność wydawnicza, oprogramowanie komputerowe, TV i radio.

Organizatorzy przewidzieli cztery strefy umiejętnie planując dobór wystawców:

STREFA KREO – przestrzeń kreatywna dla życia i biznesu

STREFA ROZRYWKA – szeroko pojęta kreatywna rozrywka, sztuki performatywne, multimedia, IT, oprogramowanie, TV i radio.

STREFA ELEMENT – kreatywne przedmioty, gadżety, rękodzieło, działalność wydawnicza i twórcza.

STREFA OTOCZENIA – moda, design, architektura, projektowanie.

Targi KREO to oprócz miejsca inspiracji i wyjątkowych zakupów to również idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, gdzie każde pokolenie znajdzie coś dla siebie. Szeroka gama dodatkowych atrakcji, paneli dyskusyjnych, sesji networkingowych, warsztatów, zajęć dla dzieci, doznań kulinarnych i estetycznych pozwoli na zapomnienie się w miasteczku KREO.

W niedzielę odbędą się warsztaty kreatywnego DIY: projektowania & recyclingu, które poprowadzi Jimi Odgen, angielski artysta, plastyk, prowadzący programu „Rzeczy od Nowa” na antenie kanału HGTV.

 Po warsztatach miasteczko KREOpolis rozbrzmiewało będzie dźwiękami zespółu Wanda&Banda.

Więcej informacji na stronie Targów.

ZapiszZapisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj