Must have 2021 – Najlepszy polski design, to już 11. edycja plebiscytu!

0
1344
MUST HAVE

MUST HAVE 2021, czyli najlepszy polski design! Organizatorzy Łódź Design Festival czekają na zgłoszenia do najbliższej edycji must have. W tym roku szczególna uwaga poświęcona zostanie propozycjom produktów, które odpowiadają na istotne potrzeby współczesnych konsumentów. Dodatkowo idealnie nadają się do domowego biura, są wrażliwe społecznie i powstały w trosce o zasoby. Co najważniejsze, nie tworzą zbędnych odpadów i pomagają dbać o zdrowie! Nabór do 11. edycji plebiscytu potrwa do 5 marca 2021.

Must have 2021 - Najlepszy polski design
Must have 2021 - Najlepszy polski design

Must have – Wyróżniony przedmiot po prostu warto mieć!

Organizowany przez Łódź Design Festival plebiscyt must have już od dziesięciu lat wyróżnia najlepszy polski design. Wskazując produkty pochodzące od rodzimych projektantów i producentów, odzwierciedla najważniejsze trendy w polskim projektowaniu. Must have to nadawany nieodpłatnie, najbardziej rozpoznawalny i niezależny znak jakości, którym polskie firmy posługują się w kraju i za granicą. Jego celem jest wsparcie sektora przemysłów kreatywnych poprzez szeroką promocję produktów będących efektem współpracy producenta z projektantem. Wyróżniony przedmiot po prostu warto mieć. Plebiscyt to także szansa na zaprezentowanie wyróżnionego projektu szerokiej publiczności podczas Łódź Design Festival 2021. 15. jubileuszowa edycja ŁDF odbędzie się w dniach 14–23.05.2021 pod hasłem „Lepiej”.

W 2020 roku prezentacja ponad 50 produktów wyróżnionych w jubileuszowej 10. edycji must have, została przygotowana w przeszklonych pawilonach. Warto zwrócić uwagę, że ulokowano je w najpopularniejszym łódzkim kompleksie handlowo-rozrywkowym. To znaczy, na rynku Manufaktury. W efekcie tych działań, w ciągu 10 dni prezentację najlepszych polskich produktów obejrzało blisko 200 000 osób! Przede wszystkim to ogromnie cieszy i podkreśla chęć i tęsknotę obcowania z designem najwyższej półki” – podkreśla dyrektor ŁCW Maciej Łaski.

Must have 2021 - Najlepszy polski design

Szczególną uwagę poświęcimy propozycjom produktów, które odpowiadają na najważniejsze potrzeby współczesnych konsumentów. Poszukujemy wdrożeń, które idealnie nadają się do domowego biura. Co więcej, są wrażliwe społecznie i powstały w trosce o zasoby. Dodatkowo nie tworzą zbędnych odpadów i pomagają dbać o zdrowie.” Wymienia Michał Piernikowski, dyrektor ŁDF.

Nabór do 11. edycji plebiscytu trwa do 5 marca 2021. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie musthave.lodzdesign.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj