Charytatywna Aukcja Sztuki na Dachu

0
4863

W tym roku Milena Tyczyńska razem z Concordia Design we Wrocławiu koncentrują się na promowaniu sztuki, ale nie zapominają też o wspieraniu organizacji, które nie mogłyby sprawnie funkcjonować bez pomocy z zewnątrz. I oto już w tym tygodniu odbędzie się Charytatywna Aukcja Sztuki na Dachu.

Cały dochód ze sprzedaży dzieł przeznaczony zostanie na wsparcie Dolnośląskiego Stowarzyszenia na rzecz Autyzmu. Stowarzyszenie zdecydowało się na najtrudniejszy projekt zamykający system pomocy budowę ośrodka – Miejsce na ziemi. Budynek ten mógłby dać szansę życia osobom autystycznym w warunkach specjalnej ochrony i nadzoru przy respektowaniu praw do szacunku i godności należnych każdej osobie. Cel jest naprawdę szczytny, dlatego zachęcamy do udziału w aukcji.

Charytatywna Aukcja Sztuki na Dachu

Jako, że zostaliśmy zaproszeni do grona patronów medialnych tego wyjątkowego wydarzenia chcemy bardzo serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych pomocą na Charytatywną Aukcję Sztuki na Dachu, która odbędzie się 12 września na Wyspie Słodowej we Wrocławiu.

W tym roku swoje prace na aukcję przekazało ponad trzydziestu artystów i artystek sztuki nowoczesnej, wśród nich Szymon Brodziak, Kalina Bańka, Katarzyna Kulpa, Grzegorz Myćka, Alicja Biała, Patrycja Kryszczuk oraz Krzysztof Powałka.

Więcej informacji o aukcji: Charytatywna Aukcja Sztuki na DachuW aukcji wziąć można udział osobiście lub telefonicznie.

Wiemy, że przez obecną sytuację wszystkim nam brakuje udziału w wydarzeniach artystycznych, obcowania ze sztuką oraz inspirującymi rozmowami więc śmiało przybywajcie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj