Już w przyszłym tygodniu targi Salone del Mobile w Mediolanie!

1
2573

Targi designu Salone del Mobile w Mediolanie to najbardziej prestiżowe i największe wydarzenie związane z projektowaniem na świecie. To tutaj tworzą się trendy w urządzaniu wnętrz, to tutaj możemy zobaczyć jakie nowości wejdą na rynek w najbliższym czasie i będą królowały w naszych domach przez następne lata. Targi iSaloni odbywają się od 1961 roku a w tym roku przypada już 57. edycja. Na tej edycji targów nie zabraknie również akcentów z Polski. Wystawią się m.in. Comforty, Paged i Fameg.

W tym roku odbędą się również powracające co dwa lata EuroCucina/FTK (Technologia dla kuchni) oraz International Bathroom Exhibition (Międzynarodowa Wystawa Łazienkowa)

salone del mobile

 

targi mediolan 2018

Salone del Mobile odbywają się równolegle z Międzynarodową Wystawą Wyposażenia oraz sekcją poświęconą ponadczasowemu luksusowi w nowoczesnym wydaniu – xLux.

W części SaloneSatellite wystawi się Grynasz Studio gdzie zaprezentowana zostanie droga rozwoju projektów od idei i prototypów do gotowych produktów. Produkty, które będzie można oglądać zaprojektowano dla marek takich jak Marbet, Meesh czy Fam Fara. Zobaczymy także ceramikę Zaczyn. Targi meblowe to już 21. edycja SaloneSatellite poświęconego młodemu designowi (osobom poniżej 35 lat).

targi meblowe

Ponad to, tym roku organizatorzy targów wspólnie z władzami miasta podpisali Manifest. Manifest ten ma skierować naszą uwagę na miasto Mediolan, jako miasto będące w centrum procesu odnowy. Mediolan nie ma być kojarzony tylko z targów. Ma się stać się centrum turystyki, przemysłu i innowacji. To tutaj wydarzenia, biznes, świat finansów, świat projektowy i turystyka spotykają się w jednym miejscu.

Każdy wielbiciel designu powinien więc odwiedzić Mediolan w terminie od 17 do 22 kwietnia bo wtedy właśnie odbędzie się 57. edycja Salone del Mobile. Targi Mediolan 2018 dla publiczności otwarte będą w sobotę i niedzielę.

Więcej informacji oraz listy wystawców i produktów znajdziecie tutaj: www.salonemilano.it

 

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj