Już niebawem poznamy bogate wnętrza Hotelu Warszawa!

0
3716
bogate wnętrza łazienka rab drewno inspiracje

Design to nieustannie rozwijająca się dziedzina, która potrafi zaskakiwać, inspirować i motywować. Z wielką chęcią poszukujemy ciekawych wydarzeń i możliwości rozwoju swojej pasji i już w przyszłym tygodniu weźmiemy udział w niesamowitym evencie! Z Zucchetti. Kos bliżej poznamy bogate wnętrza luksusowego hotelu, a zarazem najwyższej klasy zabytku – Hotelu Warszawa!

Bogate wnętrza Hotelu Warszawa i ich metamorfoza

A więc zabytkowy hotel w centrum stolicy przeszedł swoją metamorfozę. Z tej okazji już 26 listopada odbędzie się wydarzenie, podczas którego zobaczymy, jak hotel wygląda w środku oraz usłyszeć ciekawostki o jego historii i przebudowie. Wykład poprowadzą autorzy projektu – Grażyna oraz Michał Grzybek. Oprócz tego, na odwiedzających czeka mnóstwo ciekawostek, między innymi przedstawienie zasad kreowania komfortowych przestrzeni przez przedstawicieli włoskich marek wyposażenia wnętrz klasy premium.

Ekskluzywne i bogate wnętrza – Jakie marki wezmą udział w wydarzeniu?

aquaform – systemy natryskowe

Aquaform to producent wyjątkowych systemów natryskowych dla
profesjonalnego sektora wellness & SPA. Oferta marki jest bardzo zróżnicowana, dlatego każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Produkty aquaform wyróżniają się szczególną dbałością o potrzeby klienta. Oferują między innymi systemy z dowolną konfiguracją programów natryskowych, co pozwala na pewną dowolność w dostosowaniu systemów.

system natryskowy aquaform inspiracje prysznic bogate wnętrza

RAB – unikalne meble łazienkowe

Ta marka wychodzi na przekór masowym produkcjom i oferuje unikalne produkty dla wymagających klientów! Rab to precyzja i dbałość o detale, dlatego każdy produkt cechuje się wyjątkowym designem i funkcjonalnością. Jakość więc stawiana jest ponad wszystko. Rab w swojej produkcji wykorzystuje tylko wyborne materiały, między innymi naturalne drewno i kilka rodzajów marmuru naturalnego.

bogate wnętrza łazienka rab drewno inspiracje

RARE – kabiny bezprofilowe

Rare to włoski producent bezprofilowych kabin prysznicowych. W swojej pracy marka dąży do perfekcji, dlatego łączy wyważony design z zaawansowaną technologią. Takie podejście pozwala firmie zdobywać coraz więcej klientów segmentu premium.

kabina prysznicowa bezprofilowa inspiracje rare marmur

alphamesh – innowacyjne siatki

proMesh to niemieckie przedsiębiorstwo, które jest czołowym producentem stalowych siatek. Innowacyjne technologie i nietradycyjne podejście do designu pozwalają na wykorzystywanie produktu zarówno we wnętrzu, jak i fasadach budynków.

alphasmesh bogate wnętrza siatka inspiracje

Zucchetti. Kos – bogate wnętrza Twojej łazienki

Zucchetti ma ponad 90 lat doświadczenia i niekwestionowaną pozycję na rynku armatury zorientowanej na design. Kos to marka która produkuje ekskluzywne obiekty wyposażenia łazienki oraz strefy wellness & outdoor. Dlatego te dwa wyjątkowe rodowody w 2007 roku połączyły swoje siły, tworząc jedną z najciekawszych rzeczywistości projektowych spod znaku Made in Italy.

Zucchetti. Kos inspiracje bogate wnętrza łazienka

Plan wydarzenia

hotel warszawa plan wydarzenia zucchetti

Źródło: materiały prasowe, Zucchetti. Kos

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here