Jak się przeprowadzić? Modne akcesoria IKEA

0
2182

Oto nowa, pełna kolorów limitowana kolekcja IKEA! Młodzi projektanci stworzyli serię OMBYTE z myślą przede wszystkim o tym, jak się przeprowadzić w sposób wygodny i przyjemny. Wszystkie artykuły kolekcji to zabawna i kolorowa odsłona praktycznych i użytecznych przedmiotów. Pomogą one przenieść wszystkie skarby ze starego lokum pod nowy adres. Dzięki swojej funkcjonalności oraz pełnym ekspresji kolorom i wzorom może stać się również częścią nowego domu!

Projektanci serii OMBYTE

Kolekcja OMBYTE jest efektem pracy zespołu projektantów — Erik Thomasson, Philipp Süssmann i Ida Pettersson Preutz to dwudziestolatkowie z szerokim uśmiechem na twarzy. Dołączyli do nich również James i Mats, kierownicy artystyczni tej serii. Pytani o OMBYTE jako całość, piątka zgodnie określa ją jako „użyteczną kolekcję z pazurem” – coś, co się przydaje, a jednocześnie jest piękne.

Limitowana kolekcja ombyte ikea jak się przeprowadzić sesja zdjęciowa inspiracje kanapa pudełka wózek

Limitowana kolekcja ombyte ikea jak się przeprowadzić sesja zdjęciowa inspiracje kanapa pudełka wózek

IKEA sprawia, że artykuły dla przeprowadzki stają się częścią wnętrza

Po zadomowieniu się w nowym mieszkaniu wcale nie trzeba pozbywać się pudełek i toreb, dzięki którym przeprowadzka poszła jak z płatka. Produkty z kolekcji OMBYTE można wykorzystać również po zmianie mieszkania, świetnie się sprawdzą do przechowywania drobiazgów w nowym miejscu. Poprzez nową kolekcję IKEA wychodzi naprzeciw potrzebie mobilności. Dla wielu z nas częste przeprowadzki są naturalnym elementem życia. Seria ta ma sprawić, że zmiana miejsca zamieszkania będzie odbywać się w bardziej praktyczny sposób i stanie się mniej stresująca.

Kosze druciane IKEA OMBYTE jak przychowywać rzeczy Taśma z motywem zwierzęcym panterka

Akcesoria IKEA – jak się przeprowadzić?

Produkty OMBYTE zaskakują nie tylko swoją funkcjonalnością, ale też poczuciem humoru. Cztery rodzaje pudełek w kolorowe geometryczne wzory inspirowane są naturą. Druciane kosze, w których wszystko widać jak na dłoni, pomogą spakować mniejsze i większe przedmioty. W organizacji pomoże kombinacja dwóch pojemników, które są mobilne dzięki kółkom, ale można ich używać stacjonarnie jako miejsce do przechowywania. Koc i taśma zabezpieczą meble, a w ich transporcie sprawdzi się metalowy, wytrzymały wózek. Natomiast pojemne torby ułatwią przechowywanie i przenoszenie rzeczy w domu i poza nim.

Pudełka IKEA w panterkę

Różowy wózek różowe ściany inspiracjeTorba IKEA nowa modne inspiracje Jak się przeprowadzić

Pudełko na kółkach drewniane IKEA

Źródło: materiały prasowe IKEA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here