Jak oszczędzać wodę? – designerskie baterie łazienkowe

0
2133
Jak oszczędzać wodę inteligentna bateria val laufen umywalna inspiracje łazienka

Temat ekologii jest wszechobecny. Starannie pragniemy zmian i chętnie uczymy się życia w harmonii ze światem, dlatego firma Laufen stwierdziła połączyć pasję i pożyteczność. A więc stworzyła wspaniałe serie designerskich baterii, które dbają o naszą planetę! Dziś dowiemy się, jak oszczędzać wodę dzięki pięknej łazienkowej biżuterii!

Laufen kocha twój dom i wie jak oszczędzać wodę!

Laufen to producent wyjątkowych wanien, ceramiki oraz baterii do łazienek. Firma słynie z nieprzeciętnego designu oraz współpracy ze światowej klasy projektantami. A więc marka pragnie łączyć piękne wzornictwo z funkcjonalnością, poza tym szwajcarska jakość produktów znajduje się poza konkurencją. Obecnie Laufen z powodzeniem produkuje najbardziej nowoczesne i niepowtarzalne serie baterii. W ofercie znajduje się 7 kolekcji, które powstały w nowoczesnej fabryce.

Fabryka Laufen Szwajcaria

Jak oszczędzać wodę? – inteligentne baterie w łazience

Oszczędzanie wody, energii czy żywności na własną rękę staje się kłopotem dla milionów ludzi. Po kilku tygodniach przyłączenia się do takiej inicjatywy możemy poczuć zmęczenie od stałej mobilizacji i czujności naszego umysłu, który próbuje kontrolować cały proces konsumpcji. Zdarzało się tak?

Żeby zapobiec takim sytuacjom, odpowiedzialni i zaangażowani producenci próbują nam pomóc i zawalczyć o dobro środowiska, a więc powstają nowatorskie narzędzia, które ułatwiają nam codzienne czynności. Tak, na przykład, Laufen, z myślą o wspólne dobro stworzyli wyjątkowe baterie pełne atutów. Ich cechami wyróżniającymi są design, jakość, zaawansowane systemy oszczędzające wodę i energię, a ponadto projektowane są przez tuzy wzornictwa.

Jak oszczędzać wodę inteligentny system oszczędzania wody umywalka blatowa

Baterie Val – minimalizm i praktyczność

Seria Val to jedna z tych niepowtarzalnych kolekcji, wyposażonych w nowoczesne systemy oszczędzania wody. Posiadają system “ekototal plus” i mają ekologiczny przepływ wody, wybrane modele cechują się przepływem nawet 5,7 l/min. System cold start, czyli uruchamianie wody zawsze od zimnej pozwala na oszczędzanie energii i redukcję zużycia ciepłej wody. Poza tym uwagę przykuwa niespotykany design i ciekawy kształt uchwytu.

Jak oszczędzać wodę umywalka kran val prysznic  kabina prysznicowa inspiracje

Baterie KartellbyLaufen – geometryczna biżuteria

Wyjątkowa seria KartellbyLaufen jest wyposażona w system ekototal, czyli inteligentnie oszczędza wodę. Największym atutem baterii jest jej wygląd! To seria, którą wyróżnia ozdobna i funkcjonalna zarazem półeczka z kolorowego tworzywa, która idealnie koresponduje z innymi kolorowymi dodatkami tej serii. Modne kolory m.in. Bursztynowy, pomarańczowy, niebieski, transparentny i wiele innych tworzą nowoczesną, radosną przestrzeń.

Jak oszczędzać wodę półka w łazience bateira oszczędzająca wodę umywalka lustro czarna łazienka umywalka oszczędzająca wodę zintegrowany system inteligentny

Źródło: materiały prasowe LAUFEN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj