Inspiracje wielkanocne: natura, boho i modern rustic

1
3947
wielkanoc w stylu rustykalnym

Do Wielkanocy został niecały tydzień, ale każdy, kto choć trochę kocha wnętrza i detale podczas świąt, kolekcjonuje inspiracje wielkanocne. Zdaliśmy sobie sprawę, że nigdy nie zgłębialiśmy bliżej pomysłów na Wielkanoc w stylu boho. Ten styl we wnętrzach ma się cały czas bardzo dobrze. Poszukaliśmy więc różnych wątków, dzięki którym ta Wielkanoc może być wyjątkowo naturalna. Stawiamy na naturalne barwy, sporo własnoręcznie wykonanych ozdób lub tych w stylu modern rustic, czyli nowocześnie, ale z zachowaniem tradycji.

Inspiracje naturą i stylem rustykalnym

Jak stworzyć aranżację, która nada uroczysty charakter posiłkom, a jednocześnie podkreśli ciepłą i rodzinną atmosferę? Propozycja home&you to połączenie elementów wprost ze stylu rustykalnego: drewnianych figurek, wiklinowego kosza i białej, delikatnie zdobionej zastawy, ze zdecydowanie bardziej ozdobnymi elementami: złotymi sztućcami i mocno połyskującymi bieżnikami. To wszystko tworzy nowoczesną aranżację – odświętną, lecz bez zbędnego przepychu.

inspiracje wielkanoc natura modern rustic - inspiracje wielkanocne

Źródło: home&you

Bliskość obcowania z naturą niesie radość i poczucie wewnętrznej harmonii. To wszystko, czego życzymy sobie nawzajem, składając świąteczne życzenia. Jeżeli nie możemy pozwolić sobie na chwile sielskiego relaksu w domku na wsi, zaprośmy jasne barwy i klasyczne dekoracje do swojego wnętrza, aby stworzyć naturalnie piękną aranżację.

Źródło: designsetter.de

chusteczka w kształcie zajączka wielkanocnego - inspiracje wielkanocne

Źródło: myscandinavianhome.com

wianek wielkanocny

WIANEK RAMOSCELLO, home&you

FIGURKA WOODENRABBIT, home&you

PATERA NA JAJKA GOLDBUNNY, home&you

PODKŁADKA WOOD, home&you

Wielkanoc w stylu boho

Inspiracje wielkanocne w stylu boho to przede wszystkim świeże kolory, złoto i kwiaty, które styl boho uwielbia. Postawmy więc na stole bukiet peonii, wykonajmy pisanki z wzorami zawierającymi złote ornamenty. To na pozór bardzo delikatny i prosty styl, ale łatwo popaść w przesadę. Wszystkie dodatki na stole mają swoje znaczenie, dlatego warto uważać i nie przesadzić.

inspiracje wielkanocne

Źródło: bhg.com

Źródło: frugalmomeh.com

Źródło: theeverco.co

złote sztućce

KOMPLET SZTUĆCÓW CONRAD, home&you

kosz ze słomy w stylu boho

Kosz HALIS, home&you

DEKORACJA POMPOM BUNNY, home&you

BIEŻNIK FIESTITO, home&you

Odwołania do tradycji to podstawowy element świąt. Zajączek, choć najmłodszy ze wszystkich wielkanocnych symboli, zadomowił się w Polsce na dobre, jako znak odradzającej się przyrody i wiosennej aktywności. Najmłodszym, ten świąteczny pupil, przypomina o ukrytych upominkach i czekoladowych smakołykach. Uroczego zajączka nie może więc zabraknąć w postaci dekoracji.

złoty zając

FIGURKA RABBINHIO, home&you

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj