Elektronika w nowej szacie

0
3037

Chyba już każdy z nas jest posiadaczem smartfona, tableta, czy komputera. W dzisiejszych czasach wielu osobom trudno żyć bez elektroniki. Producenci stają na głowie, by zadowolić swoich klientów, dlatego modele są coraz cieńsze, zgrabniejsze i pełne kolorów. Gdyby jednak ubrać je w piękne pokrowce? Znalazłyśmy perełkę wśród pstrokatych etui dostępnych w każdym sklepie.

To piękne, eleganckie, misternie wykonane produkty.

Z miłości do rzemiosła w 2016 roku powstała firma iFelt. Jak sami Twórcy mówią o początkach: na starcie pracownia mieściła się w ciasnym pokoju, z jedną maszyną, kilkoma szpulami nici i kawałkiem zdobytego z dużym wysiłkiem filcu ze szlachetnej wełny Merino. Start nigdy nie jest łatwy i trzeba zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, jednak w tym przypadku wygrała pasja i szybko zaczęły powstawać pierwsze sztuki etui pod iPhone’a. To był jednak dopiero początek historii, która trwa po dziś dzień, a w pracowni wykonywanych jest wiele modeli.

iFelt to produkty dla każdego modelu Apple’a. Możecie ubrać swoje iPhone’y, iPad’y, MacBook’i, które wyglądają cudownie w nowej szacie. Pokrowce są w różnych, stonowanych kolorach oraz wielu modelach. Króluje tu przede wszystkim szarość, grafit czy brązy. Połączenie wełny merynosowej i skóry naturalnej zapewnia elegancki wygląd i przyjemność z użytkowania. To właśnie jakość wszystkich produktów stawiana jest za priorytet. Są one wykonane z najlepszych gatunków materiałów. I tak na przykład etui z wysokiej jakości owczej wełny merynosowej może posiadać cząstki włókna roślinnego, które są dowodem na niepowtarzalność produktu. Możecie być pewni, że trzymacie w swoich rękach jedyny taki egzemplarz i nie znajdziecie duplikatu. A przecież o to właśnie chodzi, by posiadać coś wyjątkowego, unikatowego.

 Już na pierwszy rzut oka widać, że główna idea firmy to mniej znaczy więcej. Profesjonalne studio projektowe i pracownia pozwalają wytwarzać prawdziwe dzieła sztuki. Twórcy specjalizują się w projektowaniu i szyciu form minimalistycznych i prostych. Tu liczy się detal i wysoka jakość, a materiały to wyłącznie skóra i filc. Prostota i użyteczność idą w parze, a dbałość o szczegóły miło zaskakuje. To wszystko dzięki ogromnej wiedzy, świetnych narzędzi oraz wysokiej jakości surowca. Twórcom iFelt przyświeca nowatorska wizja i wiara w rzemiosło. Jak sami o sobie mówią: formujemy charakter, wplatamy design i wytłaczamy luksus.

Więcej znajdziecie na Facebook’u i Instagramie. My się pod tym podpisujemy obiema rękami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj