Ekologiczna seria trójkątnych pufów VANK

0
7479
PoliszDesign-pufy-VANK-biuro-inspiracje-wnętrze

Konieczność wyjątkowej precyzji w tworzeniu prywatnego wnętrza oraz szczególne znaczenie jego aranżacji dla samopoczucia użytkowników jest logiczne i niepodważalne. Niestety rzadziej mówi się o wnętrzach biur i projektowaniu miejsc pracy. Podobnie jak i w przestrzeni prywatnej, w miejscu pracy powinna panować harmonia i klimat sprzyjający nie tylko wykonywania zawodu, ale również miłej egzystencji. O tym często zapominają nie tylko właściciele firm, ale również i architekci, projektujący biura bez charakteru i wyrazistego nastroju. Na szczęście są marki, które przypominają nam o tym, że biuro może wyglądać inaczej niż szereg biurek w białym pokoju. Przedstawiamy zatem nową serię pufów TRI od VANK! Piękne meble które pomogą spojrzeć na przestrzeń biurową inaczej! Tego nie wolno przegapić!

Pufy VANK – spójrz na to z innej perspektywy!

Najnowsza seria TRI od marki VANK to wyjście naprzeciw tradycyjnych kształtów i elementów aranżacji. Swoją niezwykłą formą trójkąta z łatwością odmienią niemal każdą przestrzeń biurową, uzupełniając ją nie tylko o ostre kąty ale również o jaskrawe kolory. Na kolekcję składa się trzy rodzaje pufów w zależności od wysokości – taboret, hoker lub stolik. 45, 60 i 75 cm wysokości odpowiednio. Taka różnorodność pozwala w sposób uniwersalny uzupełnić przestrzeń biura o brakujące elementy, wprowadzając spójną kolekcję mebli.

Do wyboru, do koloru

Pufy dostawiane do stołów, pod ścianą, w kącie – urozmaicą i wyróżnią przestrzeń. Poszczególne elementy kolekcji – z uwagi na swoją lekkość – mogą być często przestawiane oraz zestawiane w ciągi i konfiguracje zgodnie z zamysłem użytkowników. A więc to doskonałe narzędzie dla zespołów kreatywnych. Poziomo ustawione TRI mogą służyć jako podpórka pod plecy dla osoby siedzącej na podłodze, w korytarzu itp.

PoliszDesign-pufy-VANK-biuro-inspiracje-wnętrze

Prowadź odpowiedzialny biznes

Linia TRI oprócz wszystkiego wychodzi spod hasła „zero waste”, oznacza to ekologiczne pochodzenie surpwców. A zatem wszystkie pufy wykonywane są z resztek tkanin, które mogły się po prostu zmarnować. Wełna, wykorzystana do stworzenia tych mebli, ma właściwości akustyczne. A więc im więcej materiałów włóknistych we wnętrzu, tym większe pochłania się pogłosu i hałasu.

pufy-eko-inspiracje-wnętrze
pufy-eko-inspiracje-wnętrze

Źródło: materiały prasowe, meble VANK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj