Design w słusznej sprawie – Liczymy na Was!

0
2060

Polski design zaskakuje na całym świecie. Jak pewnie wiecie, nazwiska naszych rodaków, którzy znacząco wyróżniają się na scenie designu, są znane i bardzo cenione. Polscy twórcy wyróżniają się przede wszystkim profesjonalizmem i nowatorskim podejściem. Najlepszym tego przykładem jest Glaze Prosthetics. Ich misją jest tworzyć niesamowicie wyglądające i funkcjonujące protezy, które ułatwią życie, a do tego wyglądają wprost fenomenalnie. To cudowna wiadomość, dla użytkowników protez!

Właśnie wystartował konkurs, do którego zachęcamy młodych projektantów. Przyłączcie się do akcji i pokażcie swoje pomysły!

 

O co chodzi w konkursie?

Konkurs podzielony jest na dwie kategorie. Proteza przedramienia (amputacja poniżej łokcia) oraz proteza ramienia (amputacja powyżej łokcia). Uczestnik może wziąć udział w jednej z wymienionych kategorii. Wszystkie prace zostaną rozpatrzone przez komisję, która składa się z przyszłych użytkowników protez oraz ekspertów. Najlepsze dwa projekty zostaną nagrodzone oraz wdrożone! Poza tym, twórcy tych właśnie projektów otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 500 euro.

Nagrody – protezy, zostaną przyznane także dla 4 członków jury za sprawą losowania.

Designerzy – do dzieła! Najcenniejszą nagrodą jest sama świadomość, że włączamy się w akcje, która pomoże tworzyć nam lepszą przyszłość! Liczymy na Was!

Projekty protez należy zgłaszać poprzez platformę konkursową od 15 stycznia do 15 marca na stronie www.glazeprosthetics.com/contest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj