Czy Millennial Pink ustąpi miejsca Pink Lavender ?

0
4417

Różowa lawenda to miękka i romantyczna fioletowa róża, która zachwyca kojącym uczuciem spokoju. Millennial Pink wciąż jest w pobliżu i nadal go kochamy, ale zmienia się w lawendowy i liliowy (lilac). Tak wygląda jeden z wiodących kolorów w tym roku. Jest bardzo kobiecy i elegancji. Nie ma nic wspólnego z cukierkowymi odcieniami różu.

Jeśli podążasz za trendami w projektowaniu, wiesz, że Millennial Pink zachowuje mocną pozycję od co najmniej kilku lat, szczególnie w dziedzinie mody, projektowania wnętrz i mediów społecznościowych (postów na Instagramie). Zastanawiasz się, czym jest Millennial Pink? Krótka odpowiedź: bardzo atrakcyjny odcień brzoskwiniowego różu. Długa odpowiedź: istnieje wiele różnych wersji tego koloru (od różowego do brzoskwiniowego) i trudno jest zgodzić się na jeden ostateczny odcień. Teraz Millennial Pink ma ustąpić miejsca Pink Lavender.

Niezależnie od tego, czy wolisz światło lawendy czy głębię, z wyraźniejszymi odcieniami fioletu kolor ten sprawdza się na takich tkaninach jak satyna, szyfon, len czy sztuczne futro. Pink Lavender świetnie wygląda także w szerokiej gamie kolorów w towarzystwie szmaragdowo-zielonego, maślanych żółcieni, pomarańczowego, gorącego różowy, ciemnego fioletu, srebrnego czy różowego złota i miedzi.

lawendowe dodatki

Kreska

plakat flamingDigital Art

ośmiornicaBordo Ceramika

domowa huśtawkaZuzu-La

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here