Białe wnętrza z drewnem w realizacji Studio O.

0
4513
białe-wnętrza-z-drewnem-pokój-dzienny-szprosy-drewniane-podłoga-drewniana-łóżko-sypialnia-lampy-wiszące

Proste kształty, jasne kolory, spokój i harmonia to cechy charakterystyczne dla realizacji Agi Kobus i Grzegorza Goworka ze Studio O. Ich największą inspiracją jest kultura krajów wschodnich, więc w naturalny sposób przekłada się ona na pracę architektów. W swoich projektach oni odzwierciedlają zamiłowanie naturą, równowagą i porządkiem, dlatego często stosują drewno i biel. Dziś omówimy piękne prace, które prezentują białe wnętrza z drewnem oraz udowodnimy, że to najbardziej uniwersalny sposób na metamorfozę przestrzeni.

Studio ORGANIC – Aga Kobus i Grzegorz Goworka

Aga Kobus i Grzegorz Goworka to twórczy duet znanej warszawskiej pracowni architektonicznego projektowania. Oprócz zawodu łączy ich również więź osobista, małżonkowie najbardziej cenią sobie harmonię i spokój ducha. Właśnie dlatego w portfolio Studio O. jest tak wiele przestronnych jasnych wnętrz, które są pełne światła, równowagi i spokoju. Estetyka pary prowadzi prosto do niesamowitych materiałów, a mianowicie drewna, które nadaje wnętrzom życia i świeżości poprzez nawiązanie do natury. Ten materiał widzimy niemal w ich każdej realizacji. Pozwala on między innymi na kompleksową przemianę nie tylko wnętrza, ale również ogrodu.

białe-wnętrza-z-drewnem-realizacja-pracowni-studioo.-inspiracje-natura-kuchnia-z-wyspą-jadalnia-stalowe-elementy

Białe wnętrza z drewnem – co zyskuje inwestor?

Białe wnętrza z drewnem, które wychodzą spod znaku Studio O., cechują się przede wszystkim:

  • minimalizmem;
  • przytulnym klimatem;
  • wysokim poziomem estetyki;
  • wyjątkowymi i nietypowymi rozwiązaniami.

białe-wnętrza-z-drewnem-realizacja-kuchni-z-wyspą-duży-jadalny-stół-isnpriacje-okna-panoramiczne

Takie zestawienie zdecydowanie wyróżnia projektantów spośród innych twórców w Polsce. Żeby to dostrzec, wystarczy spojrzeć na wizualizacje albo zdjęcia z realizacji obiektów.

białe-wnętrza-z-drewnem-pokój-dzienny-połączony-z-jadalnią-inspiracje-duży-jadalny-stół-z-czrnymi-drewnainymi-krzesłami-i-wiszące-czarne-lampy-nad-nim studioo.-inspiracje-stół-drewnainy-na-środku-pokoju-lampa-wisząca-pod-sufite-krzesła-do-jadalni-inspiracje-drewno

Białe wnętrza z drewnem są nieciekawe?

Króluje zdanie, że biel we wnętrzu to nuda i niesmak. Tak, zdecydowana większość wnętrz we współczesnej Polsce to białe cztery ściany, jednak mówimy teraz o czymś innym. Architekci ze Studio O. doskonale zdają sobie sprawę z niebezpieczeństwa, które płynie z wykorzystywania głównie bieli w projektach, dlatego aktywnie korzystają z pomocy faktur, tekstur oraz różnych odcieni drewna. Takie podejście sprawia, że wnętrze jest bardziej przytulne i komfortowe do mieszkania. Jest przy tym żywe i sprawia wrażenie prawdziwego dzieła sztuki!

Źródło: materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj