Bez tych gadżetów nowy rok szkolny nie będzie tak ciekawy

1
4123

Nowy rok szkolny to tak naprawdę największy sprawdzian dla dzieci. Oto rozpoczyna się kolejny etap w ich życiu, który jest ważnym momentem na ścieżce edukacji. Może pamiętacie z lat szkolnych, a może nie, że pierwsze spotkanie po wakacjach z przyjacielem z ławki sprawia ogromną radość. Już niedługo dzieci wyruszą do szkoły, by przywitać nowy rok i przyswajać dotąd nieznaną wiedzę. Zapach nowych podręczników i zeszytów pamiętamy do dziś, ale co poza obowiązkowymi lekturami powinno zmieścić się w plecaku ucznia? Rozpoczynamy łowy prawdziwych perełek dla fanów gadżetów i nie tylko! Plecak, który będzie musiał pomieścić masę rzeczy w tym książki, zeszyty, piórnik i inne akcesoria, powinien być pojemny, wygodny, a także ładny i designerski. Kolorowy, wzorzysty, a może zwykły czarny? To zależy od preferencji dziecka i obecnej mody, jaka panuje na szkolnych korytarzach. Warto wyróżniać się z tłumu, a niestandardowy plecak to gwarantuje.

Co jednak spakować do plecaka, by ławka szkolna wyglądała ciekawiej niż dotąd? Piórnik przecież musi się dobrze prezentować. Różne kształty, kolory i formy przyborników stwarzają ogromny wybór, przy czym decyzja nie jest łatwa. Minimalizm w szkole nie zawsze wyznacza trendy, dlatego stawiamy na oryginalne przybory. Dzieci warto zaopatrzyć także w okładki na książki, by przedłużyć ich żywotność a przy tym dodać im trochę kolorów i wzorów. Nie zapomnijcie także o dziecięcym must have – to designerski worek na kapcie, który musi być w najmodniejszym wzorze.

piórnik lis

źródło: Lady-Stump

piórnik zwijany sowa

źródło: Filcocuda

źródło: Alkanba

worek na kapcie

źródło: Fabryka Mamy

źródło: iwibazar

Sezon na życie w biegu już prawie rozpoczęty, tylko jak to wszystko zorganizować, by się nie pogubić? Planer to świetna rzecz, która nie pozwoli przeoczyć ważnej klasówki, wykonania zadania czy innej aktywności. Poza tym wygląda uroczo, aż chce się o wszystkim pamiętać! Tak samo kolorowy plan lekcji czy wymyślne akcesoria do ćwiczenia pamięci – to pomocne gadżety, które są nie tylko ładne, ale także bardzo praktyczne. Warto zaopatrzyć dziecko w kilka fajnych „bajerów”. Zobaczycie, że dzieciakom aż będzie chciało się iść do szkoły!

plan lekcji

źródło: EnchantedCrayons

książeczka zdrowia

źródło: MOJAMAMA

planer

źródło: Flying Ideas

cyfry na lodówkęźródło: MagWords

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj