Design od kuchni, czyli kilka słów dla deski do krojenia

2
3437

O designie kuchennym można mówić i pisać bardzo dużo. Tym razem jednak na tapetę bierzemy tylko deski do krojenia, które są prawdziwym objawieniem w polskim designie. Przestały pełnić jedynie funkcję praktyczną, a stały się ozdobą kuchni i wyznacznikiem stylu. Są także doskonałym prezentem dla osób kochających historie kuchenne.

Ceramiczne deski do serwowania

Boguslavskaya to połączenie tradycji ze współczesnością, rzemiosła z nowoczesną technologią, klasyki z aktualnymi trendami. Ich ręcznie wyrabiana deska ceramiczna łączy kilka najważniejszych cech: ponadczasowość, funkcjonalność, jakość i ciekawy design. Wszystkie produkty są ręcznie wyrabiane w rodzinnym warsztacie ceramicznym na Dolnym Śląsku.

deska do krojenia deska do krojenia deska do krojenia deska do krojenia deska do krojenia

Źródło: BVSK / Boguslavskaya

Jak plaster drewna

Deski marki PLAjSTER to wariacja na temat przedmiotów i ich życia. Przedmioty codziennego użytku, stworzone przez artystów lalkarzy. Wykonane ręcznie z drewna, niebanalne, szlachetne w swojej prostocie. Są naturalną ozdobą każdego wnętrza. To trochę kawałki drewna z historią do opowiedzenia. Czuje się, że obdarowane są sercem i duszą 😉

deska do krojenia deska do krojenia deska do krojenia

Źródło: PLAjSTER

Prosto ze stolarni

Po sęk to mała stolarnia stworzona przez grupę pasjonatów współczesnego designu i drewna. Różne osobowości, różne gusta i różne kierunki, w jakich zmierzają jej twórcy, zapewniają ciekawy i niepowtarzalny wachlarz produktów. Wspólna pasja natomiast łączy ich w jednej pracowni, w jednym prostym celu – by tworzyć piękne przedmioty z drewna. I chyba w tym właśnie sęk…

deska do krojenia deska do krojenia deska do krojenia

Źródło: Po sęk

Leśne zwierzaki

Deski FOR.REST w zabawnych kształtach zwierzęcych buziek zachęci do kuchennych rewolucji nie tylko dorosłych. Oprócz podstawowej funkcji mogą też posłużyć jako podkładki na stół.

deska do krojenia deska do krojenia deska do krojenia

Źródło: FOR.REST

Z przymrużeniem oka

Do damskiej kuchni, w której powstają same słodkości idealnie będą pasowały deski z kolorowym akcentem, ale nadal z naturalnego drewna.

deska do krojenia deska do krojenia deska do krojenia

Źródło: LeReShop

2 KOMENTARZE

  1. Ha, zawsze miałam bzika na punkcie kuchni i wszystkiego, co z nią związane, ale jakoś zawsze traktowałam deski do krojenia jako drugoplanową rzecz. Ale ta najprostsza z niebieskim garnuszkiem mnie naprawdę urzekła – jest doskonała w swojej prostocie:) Chyba czas na zmiany:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj