Zmywarka do zabudowy do 3000 zł – TOP 3 modele od Electrolux

0
811
Clean dish and cutlery on dishwashing machine

Chcesz kupić sprawdzoną zmywarkę do zabudowy? Nie wahaj się ani chwili – sprawdź modele marki Electrolux! To cenione sprzęty, w których recenzjach podkreślane są innowacyjne rozwiązania ułatwiające zadbanie o czyste naczynia. Zobacz, jakie parametry są kluczowe i jakie konkretne modele powinny zwrócić twoją uwagę!

Zmywarka do zabudowy – czy to dobry pomysł?

Urządzasz kuchnię i myślisz o sprzęcie do zabudowy? Słusznie! To rozwiązanie cieszące się ogromną popularnością. Decydują się na nie osoby, które cenią praktycznie zaprojektowane wnętrza o wysokiej estetyce. Nawet najlepiej dopasowane modele wolnostojące nie będą tworzyć tak spójnego obrazu jak urządzenia w zabudowie. Ale walory wizualne to nie wszystko!

Sprzęty w zabudowie pracują dyskretniej – wszystko dzięki dodatkowej izolacji. Są także łatwiejsze w utrzymaniu w czystości – nie mają frontów, na których mogą być pozostawione nieestetycznie prezentujące się odciski palców. Nie mówiąc już o tym, że w przypadku wymiany modelu na nowy, odpada ci spędzanie wielu godzin na doborze pasującego kolorystycznie – tak, by komponował się z innymi urządzeniami kuchennymi.

Czy zmywarka do zabudowy ma jakieś minusy? Nie zawsze wybór będzie tak duży jak w przypadku modeli wolnostojących – chociaż akurat wśród zmywarek opcji jest dużo. Powinieneś liczyć się z bardziej złożoną instalacją i trudniejszym dostępem do sprzętu w przypadku awarii.

Jak wybrać zmywarkę do zabudowy? Najważniejsze kwestie

Gdy już wiesz, że zmywarka do zabudowy to opcja dla ciebie, pozostaje zdecydować, jaki sprzęt wybrać. Najważniejsza decyzja dotyczy szerokości, ale też powiązanej z nią pojemności urządzenia. Możesz wybierać między modelami o szerokości 45 cm i tymi o szerokości 60 cm. Każde z rozwiązań ma swoje zalety. Mniejsze modele lepiej sprawdzą się w kawalerce, aneksie kuchennym lub w domku letniskowym. To dobra opcja dla singli i par – zwłaszcza tych często jedzących na mieście. Z kolei zmywarka o klasycznej szerokości będzie lepszą opcją dla większych rodzin, a także miłośników gotowania i pieczenia.

To jednak nie koniec dylematów, z którymi zmierzysz się przy wyborze zmywarki. 

Patrząc na specyfikację techniczną, zwróć też uwagę na:

 • pojemność sprzętu;
 • klasę energetyczną;
 • zużycie wody;
 • generowany hałas;
 • programy zmywania;
 • łatwe sterowanie;
 • dodatkowe funkcje;
 • zastosowane technologie;
 • regulację kosza.

Polecane modele marki Electrolux – zmywarki do zabudowy

Jakie marki wymieniane są wśród najlepiej ocenianych producentów zmywarek do zabudowy? Należy do nich Electrolux! Dobrze oceniane sprzęty kupisz za mniej niż 2000 zł. Zobacz, jakie propozycje sprzedają się najlepiej!

 • ELECTROLUX EEM72310L – urządzenie o szerokości 45 cm, w którym zmieścisz 10 kompletów naczyń. Możesz skorzystać z sześciu programów zmywania. Sprzęt ma klasę energetyczną F. Spodoba ci się intuicyjne sterowanie QuickSelect – wystarczy, że wybierzesz czas i dodatkowe opcje – zmywarka zajmie się resztą! Docenisz również AirDry – pod koniec programu drzwi zmywarki uchylają się, by naturalny dopływ powietrza przyspieszył wysychanie naczyń. Wskaźnik Beam on Floor poinformuje cię, czy urządzenie pracuje. Możesz skorzystać też z opcji opóźnionego startu!
 • ELECTROLUX Intuit EEM48320L MaxiFlex – propozycja o szerokości 60 cm – zmieści się w niej aż 14 kompletów naczyń. Do dyspozycji masz osiem programów zmywania. Klasa energetyczna tego urządzenia to D. Również i tutaj znajdziesz QuickSelect i AirDry. Rozbudowane są funkcje ochrony delikatnego szkła, takie jak GlassCare, SoftGrip i SoftSpike. Docenisz program ExtraHygiene – możesz mieć pewność, że twoje naczynia będą higienicznie czyste! Także i tutaj skorzystasz z opóźnionego startu.
 • ELECTROLUX EEM69310L – sprzęt o szerokości 60 cm, w środku zmieścisz aż 15 kompletów naczyń. O ich czystość zadbasz, korzystając z ośmiu programów. Wśród najciekawszych rozwiązań nie brakuje QuickSelect, AirDry, funkcji ochrony szkła. Jest wskaźnik Beam on Floor, program ExtraHygiene i opóźnienie startu. Ten model o klasie energetycznej D cieszy się dużą popularnością!

Wiesz już, jakie sprzęty warto kupić? Przeanalizuj wszystkie zmywarki do zabudowy Electrolux w sklepie MediaMarkt i określ, która z nich najbardziej ci odpowiada!

Źródło: Artykuł reklamowy MediaMarkt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj