Zachwycająca ekspozycja ekskluzywnych mebli od Arketipo w Warszawie

0
2468

28 listopada w Galerii Heban mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystym otwarciu ekspozycji marki Arkeitpo. Zadowolenie z otrzymanego zaproszenia było tym większe, gdy okazało się, kto zawita na tę uroczystość. Gościem specjalnym był słynny designer Giuseppe Viganò, którego projekty dla marki Arketipo cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem na całym świecie.

Ekspozycja Arketipo – otwarcie

Arketipo Galeria Heban

Arketipo Heban Meble

W tym roku zostało wdrożonych do produkcji pięć nowych produktów, m.in.: fotele Victoria, Barracuda, Overdrive oraz kanapy Harris i Smooth operator. Giuseppe Viganò jest włoskimprojektantem, który zajmuje się wzornictwem przemysłowym Dużym uznaniem cieszą się jego sofy, zawsze są komfortowe i bardzo starannie wykonane. W jego projektach obserwujemy przenikanie świata sztuki i mody.

Arketipo Giuseppe Vigano

Heban Meble

Giuseppe Vigano dla Arketipo

Do jego najbardziej znanych produktów należą luksusowe sofy. Opinią komfortowych i dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach cieszą się łóżka oraz siedziska. Niebywałe jest to, jak bardzo ponadczasowe są to projekty. W dzisiejszym świecie, gdzie trendy zmieniają się jak w kalejdoskopie, jest to niezwykle ważne. Inwestując w taki mebel, mamy pewność, że będzie długo nam służył i pozostanie modny wiele lat.

Autorką projektu ekspozycji w Galerii Heban jest Anna Koszela.

Arketipo Galeria Heban Meble

Meble Heban Arketipo

Pokoje pełne mebli od Visionnaire

Nie byłabym sobą, gdybym przy okazji wizyty w Galerii Heban nie odwiedziła pozostałej części ekspozycji. Bezapelacyjnie największy błysk i przepych króluje w dwóch pomieszczeniach gdzie królują meble od marki Visionnaire.

Meble Heban

Galeria Heban Meble

Ekskluzywne meble i dodatki dla wymagających

Jeśli jesteście miłośnikami wyjątkowych dekoracji i mebli to warto odwiedzić to miejsce. Niesamowite wrażenie robią również majestatyczne żyrandole natomiast ja znalazłam nawet lampę projektu Vernera Pantona, która nieustannie robi na mnie wrażenie.

Heban Meble Galeria Heban Heban Meble

Wydaje się, że podczas takiego wieczoru kontemplujemy jedynie piękne elementy wyposażenia, bowiem po to głównie się na nich zjawiamy. Ja lubię dodatkowo takie spotkania ponieważ, zawsze uda się spotkać cudowne osoby. Dagmara Jakubczak i Magdalena Sobula – miło było Was zobaczyć dziewczyny 🙂

Otwarcie Arketipo Galeria Heban

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj