Wystawca, który zaskoczył wszystkich na Warsaw Home

0
6498

Targi Warsaw Home odbyły się równo miesiąc temu, a w naszej pamięci nieustannie siedzi jedno ze stoisk, które zrobiło na nas ogromne wrażenie. Jeżeli byliście na targach, możecie się domyślać, jaki wystawca nas dosłownie zaskoczył. Przechodząc alejami hali PTAK Warsaw Expo mieliśmy okazję zobaczyć setki stoisk, jednak to ARCHIDZIEŁO zdecydowanie wyróżniało się na tle konkurencji. Jeżeli miałybyśmy zrobić ranking, to właśnie oni znaleźliby się na podium – oczywiście na I miejscu. Kreatywność firmy stawiamy za wzór, ponieważ sztuką jest pokazać swoje produkty w nieoczywisty, zaskakujący sposób. To, czy odwiedzający targi zapamiętają nas na długo zależy szczególnie od formy ekspozycji. Prezentacja stoiska powinna pozostać w pamięci, a ARCHIDZIEŁO nie daje nam o sobie zapomnieć już długi czas, zresztą sami zobaczcie dlaczego.

archidzieło

archidzieło

archidziełoWarsaw Home

Motywem przewodnim stoiska był las. Wędrówka między trawami, choinkami, pod koroną bujnych drzew pozwoliła nam się poczuć, jakbyśmy z zatłoczonej hali weszły wprost do zielonej puszczy. Tu jednak między paprociami, świerkami czy brzozami zaaranżowane były elementy wystroju domu. I tak właśnie idąc ścieżką pokrytą korą trafiamy do sypialni, w której znajduje się piękne, ogromne łóżko zbudowane z palet. Na nim starannie wyselekcjonowane produkty marek ARCHIDZIEŁA. Idąc dalej widzimy fotel pokryty poduchami i już same nie wiemy, która nam się najbardziej podoba, bo wszystkie wyglądają cudownie. Przytulny klimat nadają lampy podłogowe ustawione przy aranżacjach, a gałęzie drzew i krzewów przypominają nam beztroski spacer po lesie. Jakby się lepiej przyjrzeć, dostrzec można również fioletowe wrzosy, które są kolorowym akcentem pośród zielonych traw. To wszystko brzmi jak opis inscenizacji teatralnej lub prawdziwego lasu, jednak to właśnie stoisko ARCHIDZIEŁO. Gratulujemy kreatywności, a na kolejnych targach już wiemy, którego wystawcę odwiedzimy w pierwszej kolejności.

archidzieło

Warsaw Home

archidzieło

archidzieło

ARCHIDZIEŁO to firma, która jako jedyna w Polsce posiada w swojej ofercie ekskluzywne marki takie jak Ralph Lauren Home, Baker Furniture, Hickory Chair, Henredon, Drexel Heritage czy Longhi. Są także wyłącznym przedstawicielem wielu znanych marek. W filozofię firmy wpisuje się nie tylko produkt najwyższej klasy, ale również najwyższa jakość obsługi. Marka Archidzieło, już od kilku lat podbija polski rynek w dziedzinie wnętrzarskich dóbr luksusowych. Jeżeli szukacie eleganckich mebli i dodatków światowych marek znajdziecie je właśnie tu. Salon z wyposażeniem wnętrz w eleganckim i ponadczasowym stylu znajduje się na Placu Trzech Krzyży w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj