Wyjątkowe wnętrze siedziby VOGUE POLSKA

0
2875
wnętrze-siedziby-vogue-polska-inspiracje-skórzana-kanapa-marmurowy-blat-lampa-kuchnia

Kiedy spotykają się twórcy ekskluzywnych marek, powstają rzeczy wyjątkowe i doskonałe. Podobnie stało się z wnętrzem siedziby głównego modowego wydania w Polsce – Vogue Polska. Jego autorką jest architekt Maria Murawsky, a projekt częściowo realizowała firma ZAJC. To miejsce jest ostoją klasy i dobrego designu. Zobaczmy zatem to inspirujące wnętrze.

Vogue Polska – gdzie pracuje redakcja światowej klasy wydania?

Siedziba polskiego miesięcznika Vogue jest zlokalizowana w luksusowym hotelu Raffles Europejski Warsaw. To wyjątkowy adres, który mieści w sobie słynne butiki i eleganckie restauracje. Nic dziwnego, że jedno z najbardziej popularnych modowych wydań zdecydowało się zameldować właśnie w tym miejscu.

biuro-vogue-polska-inspiracje-wnętrze-brąz-skórzane fotele-biała-biurko-lampa-drewniane-szafy

Misja projektu biura

Projektując wnętrze siedziby, architektka pragnęła przekazać charakter miejsca oraz duch redakcji. Modowe trendy spotykają się tu z tradycją, nowoczesność z historią, a wielkomiejska elegancja z domową atmosferą. Całość spina spójny, konsekwentny styl zaproponowany przez rozmiłowaną w minimalizmie architektkę.

vogue-polska-drewniana-ściana-w-biuerze

Styl i charakter wnętrza siedziby Vogue Polska

Wnętrza redakcji mocno przenika design lat 80. Głównym celem projektu było wykreowanie ciepłej, domowej atmosfery, unikając typowych biurowych rozwiązań. Nie obeszło się również bez polskich akcentów. Pojawiły się liczne fornirowane meble w lekkim połysku oraz drewniane żebrowania. Za te elementy wyposażenia biura odpowiadała firma ZAJC.

recepcja-z-drewna-siedziby-vogue-polska

Z dbałością o najważniejsze – detale

Każdy element wnętrza, który zaprojektowała Maria Murawsky, wykonano z wyjątkową dbałością. Udało się zrealizować miejsce zgodnie z zamysłem autorki. Do projektu użyto jedynie materiałów najlepszej jakości, które mogą zagwarantować trwałość na długie lata oraz satysfakcję klientów. Efektem tak harmonijnej współpracy jest wyjątkowe wnętrze siedziby Vogue Polska, które inspiruje, pobudza kreatywność, dodaje energii i sprzyja skupieniu na pracy.

garderoba-z-drewna-szkło-lata 80-styl-vintage-modernizm

Wynik starannej współpracy Vogue Polska, Maria Murawsky i ZAJC

Największym sukcesem tej realizacji jest więc wykreowanie przestrzeni, która w stu procentach oddaje misję mieszczącej się w nim marki Vogue Polska – dostarczanie czytelnikom pięknych zdjęć, wysokiej jakości dziennikarstwa i niezliczonych inspiracji. Wszystko po to, by jeszcze skuteczniej rozkochiwać Polaków w modzie.

marmurowy-blat-w-kuchni-inspiracje

Źródło: materiały prasowe, ZAJC

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj