Wprowadzamy świąteczny klimat do wnętrza

0
2367

Wczoraj wieczorem patrzyłam na padający za oknem śnieg i pierwszy raz poczułam, że Święta na prawdę się zbliżają. Rozglądając się po salonie zdecydowałam, że tego co teraz jest mi potrzebne to świąteczny klimat w mieszkaniu, który będzie sprzyjał tworzeniu atmosfery oczekiwania na ten wspaniały czas.

świąteczny-klima-2

Na szczęście nie musimy od razu kupować choinki i długich sznurów z błyskającymi jasno lampkami. Wystarczy, że rękawice kuchenne czy ściereczki zamienimy na te ozdobione charakterystycznymi dla świąt elementami.

świąteczny-klimat-3

Mam w zwyczaju już od początku grudnia pić poranną kawę z kubka w renifery. Pomiędzy zdjęcia na półkach wciskam aniołki, świece i lampiony w kształcie choinek. Czekam na drugą połowę grudnia aby zawiesić na drzwiach wielki świąteczny wianek.

swiateczny-klimat-7

świąteczny-klimat-4

Czy siedząc wieczorem na kanapie nie marzycie o tym, żeby wtulić się w miły koc w otoczeniu mięciutkich poduszek. U mnie królują te z reniferami, mikołajami, barankami. Oczywiście nie może zabraknąć koloru czerwonego.

świąteczny-klimat-6

świąteczny-klimat-1

Stuprocentową satysfakcję w codziennym dekorowaniu osiągam nakrywając stół do wieczornej kolacji, którą jemy zawsze z dzieciakami. Codziennie inne serwetki, codziennie inny talerzyk. Świece o zapachu cynamonowych pierników i świąteczny klimat gotowy.

świąteczny-klimat-5

Zdjęcia i produkty od home&you

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj