Wielkanocne inspiracje – jak spędzić święta w domu?

0
2532
wielkanocna-aranżacja-stołu-inspiracje-biel-złoto-figurki-wielkanocne-inspiracje-kuchnia-jadalnia

W tym roku święta wielkanocne, jak i większość polaków planujemy spędzić w domu. Mimo to, że rzeczywiście co roku świętujemy je w swoich domach, może wydawać się, że ogranicza nas brak wyboru. A zatem co możemy zrobić, żeby ze spokojnym sercem celebrować to znakomite świto, nie wychodząc z domu i nie tracić przy tym dobrego humoru? Przedstawiamy wielkanocne inspiracje, które pomogą Ci zorganizować wspaniałe święta i zrobią je jeszcze bardziej wyjątkowe!

Wielkanocne inspiracje – zaaranżuj sobie święto!

Wielkanoc to znakomita okazja, by nieco odmienić wystój naszego wnętrza i dodać do niego więcej wiosennego nastroju! Taki zabieg to doskonały sposób, by nie tylko poprawić sobie humor, ale również zadbać o wnętrze. Dla niektórych to również okazja, by zorganizować ciekawą zabawę dla najmłodszych domowników. A zetem przejrzyjmy się bliżej trendom i nowościom, które pomogą nam stworzyć modną świąteczną aranżację!

wielkanocne-inspiracje-aranżacja-stołu-figurka-dekoracje-stołu

Na co postawić podczas wielkanocnej dekoracji wnętrz w 2020?

Generalna zasada każdej okazjonalnej aranżacji to dostosowanie dekoracji i dodatków do wystroju wnętrza. Chodzi głównie o świadome dobieranie kolorów i kształtów, tak by były akcentowe, ale nie wybijały się z koncepcji wnętrza. Jeśli chodzi o wielkanocne specjały, to w tym roku tradycyjnie nie obejdzie się bez wianków, figurek piskląt i zająców oraz kształtów przypominających jajko.

drewaniana-figurka-królika-wielkanocne-inspiracje

Figurka Woodenrabbit

figurka-kury-wielkanocne-inspiracje

Figurka Flowerhenny

świecznik-wianekŚwiecznik Eggler

gałązka-wierzby-wielkanocne-inspiracje

Kwiat Willow

Co więcej, w tym roku dążymy ku naturalności i jedności z przyrodą, dlatego warto postawić na naturalne materiały i dekoracje. Mogą to być na przykład drewniane figurki, ręcznie robione wianki z żywych gałęzi czy też inne kwiaciaste kompozycje. Wybierając kolor do wielkanocnej kompozycji stołu, najlepiej postawić na jasne i lekkie odcienie. Można je uzupełniać o kolorowe dodatki i akcenty. Na przykład, wybierając kremowy obrus i białe talerze, możemy dodać do nich beżowe podkładki, brązowe figurki, złote sztućce i gdzieniegdzie zielone roślinne akcenty.

 bieżnik-beżowy-na-wielkanoc

Bieżnik Hatte

podkładka-pod-talerz-na-stół

Podkładka dekoracyjna Jocelyn

miska-dekoracyjna-biała-wielkanocne-inspiracje

Misa Dekoracyjna Lisorafia

gałędź-wielkanocna

Kwiat Vertos

Nie ograniczaj się schematem i pobaw się kolorami, tak by stworzyć doskonałą dla siebie kompozycje! Mamy nadzieję, że nasze wielkanocne inspiracje pomogły Ci w odnalezieniu ciekawych rozwiązań dla swojego świątecznego stołu i wnętrza!

Wesołego jajka! 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here