Udany relaks na balkonie w ciepłe dni – letni balkon

0
3215

Gdy nie ma możliwości spędzania ciepłych dni w ogrodzie przy domu to, można równie dobrze zaaranżować balkon tak, aby wszyscy domownicy nie chcieli z niego schodzić. Mawia się, że jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, więc ja postanowiłam uwielbiać swój balkon, skoro pięknego ogrodu jeszcze nie posiadam. Jakie są moje sposoby na udany relaks na balkonie w ciepłe dni? Oto one.

Mój zestaw na udany relaks na balkonie to: kapelusz chroniący przed słońcem, wygodne siedzisko i pięknie nakryty stół ze smakołykami. Nie potrzeba nam do tego wielkiej przestrzeni. Mały stolik wystarczy, aby zmieścić na nim paterę z pysznymi warzywami czy ozdobne miseczki na owoce.

Niezastąpione fotele balkonowe z IKEA mają już kilka sezonów, jednak sprawdzają się nieustannie. Ostatnio dodaliśmy na nasz letni balkon parasol, który w największe upały chroni przed słońcem i relaks w ogóle jest możliwy. Bez niego nie wiem, czy wysiedzielibyśmy tam długo.

Jeśli miejsca nie za wiele to zawsze sprawdzi się przemycenie lusterka powiększającego otaczającą przestrzeń. W moim przypadku jest to lustrzana taca, na której stawiam wazon z kwiatami i ozdobne świeczniki.

Niebieskie miseczki w kształcie ananasów wyparzyłam w nowej kolekcji w H&M Home. W tym samym miejscu upolowałam wazon, tacę i piękne świeczniki ananaski i to wszystko na wyprzedaży.

Uwielbiam naturalne lniane obrusy – taki właśnie obrus jest moim must have w niemal każdej aranżacji stołu w okresie letnim.

Czy taki letni balkon jest dla was zachęcający? Czy relaks na balkonie to coś, co stosujecie w codziennym życiu, jeśli okoliczności przyrody na to pozwalają?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj