Tekstylia domowe i obiektowe na Interior Design Forum

0
1689

28 lutego w Warszawie odbędzie się kolejna, 14. już edycja jedynego wydarzenia w Polsce poświęconego w całości tekstyliom dla wnętrz. W tym roku w ofercie targów Interior Design Forum, oprócz tekstyliów domowych, znajdziemy też sporo propozycji dla obiektów, takich jak hotele, biura czy restauracje.

Interior Design Forum

Interior Design Forum dwa razy w roku gromadzi najważniejszych producentów i importerów tekstyliów domowych i obiektowych w Polsce. Ich oferta i prezentowane podczas targów nowości produktowe przyciągają szerokie grono odbiorców, m.in. projektantów i dekoratorów. Też się tam wybieramy!

Interior Design Forum

Inspiracje na Interior Design Forum

Skoro o inspiracjach mowa, to nie sposób pominąć ważnej części wydarzenia, jaką jest program wykładów towarzyszących targom. Podczas tej edycji sporo tematów będzie poświęconych realizacji wnętrz obiektowych, głównie hoteli i biur. Prezentacja, której z pewnością nie ominiemy, będzie dotyczyła trendów w wyposażeniu wnętrz na nadchodzące sezony. Poprowadzi ją tradycyjnie Jerzy Osika, prezes firmy Promedia i przedstawiciel na Polskę światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku.

Interior Design Forum

Ważnym punktem zbliżającej się edycji będzie rozstrzygnięcie konkursu Interior Design Awards na najlepsze aranżacje wnętrz hotelowych. W zeszłym roku nagrodę główną otrzymało Stare Kino Cinema Residence w Łodzi, którego wnętrze zaprojektował R Home Łukasz Rzepecki. W związku z wysokim poziomem konkurencji zostało przyznanych również kilka wyróżnień. Czyje wnętrze okaże się najlepsze w tym roku? Decyzję jury poznamy już 28.02.

Do zobaczenia na Interior Design Forum już 28 lutego 2019 w Centrum Praskie Koneser. My tam będziemy!

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie www.interiordesignforum.pl oraz na facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj