Tace i stoliki Notre Monde – unikalny i autentyczny design

0
4420
tace stoliki 9design notre monde

Podróże zawsze niosą za sobą moc inspiracji i bajecznych wspomnień, które jak się okazuje, często owocują niebanalnymi pomysłami. Tak właśnie powstała marka Notre Monde produkująca tace i stoliki. Asortyment tej firmy nawiązuje do natury, podróży i otaczającej nas codzienność. Charakter i autentyczność marki potrafią zaskoczyć każdego miłośnika dobrego designu, a więc poznajmy autorkę tego projektu oraz jej dzieła!

Tace i stoliki z duszą i unikalnym designem

Marka powstała w 1997 roku. Jej założycielką jest Dawn Sweitzer, domorosła artystka o ponadczasowej wrażliwości na piękno. A więc we współpracy z zaprzyjaźnionymi projektantami, produkuje designerskie tace i stoliki. Te luksusowe przedmioty przypominają pamiątki przywiezione z najdalszych zakątków świata, a przy tym są ręcznie wykańczane i drukowane tradycyjnymi metodami. Jakość wykonania, wysoka estetyka kolekcji i proces produkcji oparty m.in. o techniki rzemieślnicze, czyni Notre Monde unikatową marką, która wprost urzeka swoją autentycznością.

tace notre monde inspiracje wzór etniczny zebra tace notre monde inspiracje wzór etniczny

Midnight Chevron Large – taca dekoracyjna

tace notre monde inspiracje

Wzory i inspiracje

Jak już zdążyliśmy zaznaczyć, Notre Monde to marka, która czerpie swoje inspiracje z natury i podróży. Jeśli dokładniej przejrzymy się kolekcjom tac i stolików, z łatwością zaznaczymy dla siebie mnóstwo ciekawych wzorów. Niektóre elementy przypominają zwierzęta, niektóre, falę oceanu, a pozostałe ornamenty dawnych ludzi.

stolik notre monde 9design inspiracje

lustro postarzane notre monde inspiracje

Lustro postarzane Clear

tace notre monde inspiracje wzór etniczny kułka cętki

Turkish Dots Small – taca dekoracyjna

zestaw stolików notre monde inspiracje salon

Zestaw stolików kawowych Round Tray Low (bez tac)

Niedługo święta – tace i stoliki to świetny prezent!

Dla tych, kto już zastanawia się nad kupnem prezentów dla swoich bliskich i przyjaciół, możemy śmiało twierdzić, że produkty marki Notre Monde mogą stać się wyjątkowym darunkiem! Dla kogo taki prezent? Notre Monde to przede wszystkim jakość i oryginalność, dlatego pomysł takiego prezentu oceni każdy koneser dobrego designu i wielbiciel nietuzinkowych wzorów. Produkty tej marki doskonałe wpiszą się do wnętrza o nowoczesnym, a nawet klasycznym stylu. Proponujemy sugerować się przede wszystkim kształtem, dorzecznością wzoru, oraz jego kolorem.

tace notre monde inspiracje wzór złoto inspiacje

Zestaw 2 tac dekoracyjnych Geometric Halfmoon Mini

tace notre monde inspiracje wzór etniczny

Pinot Layared Dots Small – taca dekoracyjna

Źródło: materiały prasowe, 9design

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj