Dodatki w kwiaty w sypialni, w salonie ma stać pufa, a materiały mają być szlachetne – trendy z targów IMM Cologne 2019 cz.1

0
11705

Kolejna wizyta na targach wnętrzarskich sprawia, że gruntuje się w nas przekonanie, iż minimalistyczne wnętrza w nadchodzącym czasie odejdą na drugi plan. Rzeczywiście nie widzimy powodu, aby pozbywać się możliwości patrzenia na te piękne kolory, wzory, faktury i dekoracje skoro w ogóle istnieją. W tym roku na targach IMM cologne nasz wzrok i uwagę przykuły piękne barwy, dodatki w kwiaty i dzisiaj chcemy je wam pokazać.

Kwieciste sypialnie pełne barw

Same obicia i tapicerki zastosowane na łóżka często pozostają gładkie lub mają delikatny wzór. Na tym elemencie jednak powściągliwość się kończy. Ściany obrastają w przepiękne kwieciste tapety i dekoracje. Dywany, narzuty, poduszki i dodatki w kwiaty też nie pozostają niezauważone z racji swoich cieszących oczy zalet.

sypialnia IMM Cologne 2019 sypialnia IMM Cologne 2019 sypialnia IMM Cologne 2019 sypialnia IMM Cologne 2019 sypialnia IMM Cologne 2019

Pufa ze statusem MUST HAVE

Futrzane, lniane, welurowe, aksamitne — jakie sobie tylko wyobrazicie. Taka czy inna pufa ma się znaleźć w salonie lub sypialni i już. W sumie to jak popatrzymy na to zjawisko i przemyślimy je dokładniej, to możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy jego fanami. Taka pufa ma przecież same zalety. Jest mobilna, lekka, wygodna i świetnie może ozdabiać wnętrze. Jej forma jest niezobowiązującym dopełnieniem strefy wypoczynkowej.

Pufy IMM Cologne 2019 Pufy IMM Cologne 2019 Pufy IMM Cologne 2019 Pufy IMM Cologne 2019 Pufy IMM Cologne 2019 Pufy IMM Cologne 2019

Dobry materiał to sukces mebla

Odkryliśmy to już wcześniej, jednak ciągle utwierdzamy się w przekonaniu, że piękny mebel służący na długie lata, musi być zrobiony z najwyższej jakości materiałów. Kamień, skóra, szlachetne welury — jakie materiały, taki efekt. Decydując się na dołożenie do inwestycji, mamy pewność, że kilkuletnie użytkowanie nie zniszczy naszych mebli.

Pufy IMM Cologne 2019

Pufy IMM Cologne 2019

Materiały IMM Cologne 2019

Materiały IMM Cologne 2019 Materiały IMM Cologne 2019 Materiały IMM Cologne 2019 Materiały IMM Cologne 2019

Na targi IMM Cologne 2019 pojechaliśmy oczywiście, by śledzić również polskie marki, ale to zupełnie inny temat 🙂

Tymczasem przyjrzyjmy się naszemu rodzimemu rynkowi. Czy możemy przełożyć kwieciste trendy, pufy i dobre tkaniny na ofertę polskich sklepów. Postanowiliśmy poszukać.

Dekoracje w kwiaty do sypialni

Pufy i siedziska

Meble z dobrą tapicerką

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj