Świąteczne kolekcje od marki Rosenthal

0
4319
Rosenthal kolekcja Aida zastawa stołowa edycja limitowana

Jak co roku marka Rosenthal w okresie jesiennym przedstawia swoje premiery, także te świąteczne kolekcje! W 2108 proponuje trzy odsłony porcelany. Porcelanowe anioły sprawdzą się jako świąteczne upominki, z kolei kolekcja Rosenthal meets Versace to świąteczna edycja limitowana zastawy stołowej w iście bogatym stylu. Trzecia kolekcja – serwis „Aida” – skierowana jest zaś do miłośników tradycji bożonarodzeniowej i klasycznego, świątecznego stołu.

Rosenthal meets Versace – świąteczna kolekcja limitowana

Jak co roku linia „Rosenthal meets Versace” zaskakuje przynajmniej jedną świąteczną kolekcją, która pozwala mówić o prawdziwej magii Świąt. Dlatego tym razem pojawiają się pełne przepychu dekoracje, będące wyznacznikiem stylu włoskiego domu mody Versace. W dodatku kuszą bogactwem żywych, soczystych barw. Efekt zaskakuje dialogiem karminów, purpur, fioletów z zieleniami i turkusami – żaden nie dominuje, a całość wieńczy okalający brzegi talerzy motyw akantu wprowadzający akcent złota.

kolekcja świąteczna Rosenthal Versace

kolekcja świąteczna Rosenthal Versace

kolekcja świąteczna Rosenthal Versace

 

 

kolekcja świąteczna Rosenthal Versace

kolekcja świąteczna Rosenthal Versace

Kolekcja „Aida” w zimowej, bożonarodzeniowej stylistyce

Spacer po lesie przykrytym śniegiem jest jedną z zimowych przyjemności. Z kolei drugą jest bez wątpienia wspólne świętowanie przy pięknie nakrytym stole. Połączenie obu zaowocowało świąteczną kolekcją „Aida”, której najnowsza dekoracja inspirowana jest tradycyjną kolorystyką Bożego Narodzenia i pięknem przyrody. Motywy gałązek jodły z niewielkimi szyszkami ożywia czerwień owoców i wstążek. Całości dopełnia delikatne złocenie na krawędziach elementów serwisu. Jego klasyczna forma odmieniona nową dekoracją pozwoli stworzyć przy stole atmosferę łączącą prostotę z elegancją.

kolekcja świąteczna kolekcja świąteczna kolekcja świąteczna kolekcja świąteczna

Aniołki w nowej, świątecznej odsłonie

Znana i ceniona kolekcja porcelanowych figur poszerza się tej zimy o kolejne wzory. Aniołek z kwiatami, gołębiem lub słuchawkami, podobnie jak inne dostępne w ofercie, mogą stać się upominkiem, który nawiąże do pasji czy usposobienia obdarowanej osoby. Będzie on równocześnie ciekawym akcentem świątecznych aranżacji.

kolekcja świąteczna

Świąteczne kolekcje od Rosenthala sprawiają, że święta Bożego Narodzenia stają się prawdziwie wyjątkowe i inne każdego roku. Niektórzy wielbiciele tej marki rok w rok kupują choćby namiastkę nowej świątecznej kolekcji dla siebie czy bliskich. Z czasem kolekcje nabierają wartości kolekcjonerskiej i sentymentalnej.

Materiały prasowe i zdjęcia: Rosenthal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj