Skrzydlaty design – karmnik dla ptaków projektu Jolanty Uczarczyk

0
4217

Od dłuższego czasu zima daje nam się we znaki i nie możemy się doczekać, aż wyzwolimy się z jej mroźnego uścisku. Ale nie o nas będzie mowa. Zima jest również trudna dla ptaków, o czym doskonale wie Jolanta Uczarczyk. Przedstawiamy Wam karmnik dla ptaków – projekt, który obrazuje, jak pojemnym pojęciem jest design i pokazuje jego nietuzinkowe oblicze.

Seria karmników TWEET RESTO BAR jest estetycznym majstersztykiem. Zapomnijcie o zwykłej drewnianej budce, czy ziarnach rozsypanych na talerzyku na parapecie. Każdy karmnik jest wykonany z transparentnego materiału, dzięki czemu jest lekki i nowoczesny w formie.

Projektantka zadbała o najmniejszy szczegół. Wszystkie materiały są odporne na mróz i deszcz. Montaż jest bardzo prosty. Karmnik przyczepiamy bezpośrednio do okiennej szyby na silikonowej przyssawce. Dzięki temu możemy obserwować ptaki w niewielkiej odległości. Pomyślcie tylko o poranku z kubkiem dobrej kawy i sympatyczną sikorką za oknem.

Karmniki nie tylko cieszą oko ale spełniają też swoje zadanie. Czerwone kółko przyczepione do linki jest wabikiem, który przyciąga uwagę ptaków. Cała konstrukcja jest stabilna i ma odpowiednie wymiary dla małych ptaków. W zestawie z karmnikiem otrzymujemy woreczek wypełniony ziarnem słonecznika oraz filcową gąbkę do czyszczenia.

Źródło: http://uczarczyk.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here