Sklep to czy galeria? Tom Dixon w Nowym Jorku

0
2134

Brytyjski projektant- Tom Dixon otworzył swój nowy lokal w samym centrum nowojorskiej dzielnicy Soho. Sklep liczy sobie 6700 stóp kwadratowych i znajduje się na dwóch piętrach.

Dixon-design-lampy

25 Greene Street

Lokal projektanta Toma Dixona prezentuje dynamicznie rozwijający się katalog oświetlenia, akcesoriów i mebli domowych. To przestrzeń, w której można obserwować stale rosnący asortyment, kreatywny handel, zaczerpnąć rady eksperta, a także skorzystać z usług projektowania wnętrz na zachodnim wybrzeżu. Sam lokal usytuowany jest w otoczeniu sklepów detalicznych, co jednocześnie pozwala wykorzystywać organizację dedykowanych dla handlu centrum usług na zamówienie.

Miejsce jakim otacza się lokal Toma Dixona cechuje również duża obecność przyjaciół z branży designu i mody. Dzięki takiemu usytuowaniu- 25 Greene Street ma funkcjonować jako centrum U.S. Tom Dixon, a tym samym mieć dostęp do najnowszych trendów w branży designu. Podobnie stało się również w Kapsztadzie i Casablance oraz wprowadzając produkty z Islandii do Sydney. Ostatnio o nowej siedzibie Toma Dixona na wiktoriańskim dziedzińcu w londyńskim King’s Cross pisaliśmy TU. Marka Dixon stale poszerza swój zasięg i nieustannie uczestniczy w każdym nowym ruchu pojawiającym się w branży. 

Dixon-design

Dixon

Dixon design

Brytyjski projektant już od dłuższego czasu podkreśla, że Ameryka stała się dla marki źródłem nowych okazji. Nowy Jork to świetna sposobność na istnienie w świecie designu i poszerzanie asortymentu o nowe niezwykłe produkty codziennego użytku. Bez problemu można zaobserwować, że na przestrzeni ostatnich lat stale wzrasta zapotrzebowanie na produkty najwyższej klasy również w sztuce użytkowej nie tylko w Europie, czy Azji, ale również właśnie w Ameryce.

Produkty marki Dixon charakteryzują się brytyjską elegancją w industrialnym stylu, które są tworzone z niezwykle luksusowych materiałów, obok których nie sposób przejść obojętnie. Natomiast przestrzeń, którą tworzy Tom Dixon ma umożliwiać i ułatwiać kontakt pomiędzy tymi, którzy kochają wysoką jakość, a jednocześnie ma zachęcać do tworzenia przyjaźni i wkraczania w świat londyńskiej estetyki.

ampy-Dixon

lampy-Toma-Dixona

Tom-Dixon-design-lamp.

Tom-Dixon-Design

Tom-Dixon-lamp

Tom-Dixon

Źródło: tomdixon

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj