Seria OMTÄNKSAM – wyjątkowe meble dla każdego!

2
3106
OMTÄNKSAMikea-inspiracje-fotel

Każdy z nas potrzebuje czasami pomocnej dłoni. IKEA doskonale rozumie, że wsparcie jest wyjątkowo ważne, dlatego z myślą o chwilach potrzeby swoich klientów stworzyła szczególną serię mebli OMTÄNKSAM (po szwedzku „liczący się z innymi”). To zestaw funkcjonalnych produktów, które wyróżnia wygoda eksploatacji bez względu na wiek, z zachowaniem wysokich walorów estetycznych.

OMTÄNKSAM IKEA – wygoda i dobre wzornictwo

IKEA OMTÄNKSAM to wyjątkowa seria produktów, która powstała dzięki współpracy z ekspertami z dziedziny ergonomii, fizjoterapeutami oraz terapeutami zajęciowymi. Ich doświadczenie pomogło projektantom spojrzeć na kolekcję z innego konta widzenia i dostosować ją do potrzeb każdego z zachowaniem odpowiedniej estetyki charakterystycznej dla IKEA.

Z pomocą w kuchni

Szczególne miejsce w nowej kolekcji IKEA zajmują produkty, które ułatwią wykonywanie codziennej rutyny w kuchni. Korzystanie ze specjalnej miski z sylikonową pokrywą pozwoli na łatwe gotowanie i ubijanie ciasta tylko jedną ręką. Z kolei unikalny kształt szklanki z nowej serii pozwala na wygodne jej trzymanie. A jeśli potrzebujemy przenieść więcej rzeczy do stołu, przyda się taca z antypoślizgowym pokryciem, zmniejszająca ryzyko przypadkowego wylania napoju.

miska-inspiracje-ikea-OMTÄNKSAM wazon-ikea

Wygoda przy stole na pierwszym miejscu

Obecnie zdecydowanie za dużo czasu spędzamy w pozycji siedzącej. Żeby konieczność siedzenia pozostawała bezpieczna dla naszego zdrowia, IKEA proponuje nową konstrukcję stołu i krzesła. Uzupełnienie je o specjalne poduszki do siedzenia pozwalają spędzać czas z wygodą dla naszego ciała. Dodatkowo nowy stół OMTÄNKSAM IKEA jest odporny na wszelkiego rodzaju zadrapania i pojawianie się plam, co ułatwia jego pielęgnacje.

stół-ikea-OMTÄNKSAM krześło-ikea-OMTÄNKSAM

OMTÄNKSAM – Relaksuj się bezpiecznie

Najczęstszym wyborem na odpoczynek w środku dnia jest salon. Poprzez stworzenie nowego fotela, IKEA pragnie przedłużyć chwile relaksu. Jego konfiguracja ułatwia wstawanie i siadanie, a regulowana poduszka stanowi dobre wsparcie dla głowy. Dodatkową pomocą służy wygodny podnóżek, który pozwoli zmniejszyć napięcie w nogach. W zimniejsze dni pomocą służy również wielofunkcyjny pled, którego poręczne wymiary pozwalają używać go zarówno jako koca, jak i ciepłego szala.

pled-ikea-OMTÄNKSAM poduszka-do-siedzenia-ikea OMTÄNKSAMikea-inspiracje-fotel

Źródło: materiały prasowe, IKEA

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here