Projektanci światowej sławy zawitali do Poznania – nowy salon BoConcept!

0
1880
Projektanci Salon BoConcept w Poznaniu

Projektanci światowej sławy współpracujący z BoConcept zawitali do Poznania. To już nie pierwszy raz, kiedy piszemy o BoConcept. Ponieważ jest to marka meblowa o największym, globalnym zasięgu na świecie, która z dumą otworzyła swój pierwszy firmowy salon w stolicy Wielkopolski. BoConcept tym razem znajdziemy w showroomie Wyposażenia Wnętrz Mo w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 248. Na co warto zwrócić uwagę? Na powierzchni ponad 100 m2 można poznać bogatą ofertę marki. Po pierwsze: nowoczesne meble, lampy, dywany. Po drugie: dodatki dekoracyjne do salonu, jadalni, sypialni, domowego biura i przestrzeni ogrodowych.

Produkty BoConcept są częścią wielu inwestycji powstałych w Poznaniu i okolicach

Salon BoConcept w Poznaniu to 7. salon marki w Polsce. Właścicielem nowej lokalizacji jest firma Design Soul Sp. z o.o., dla której jest to już trzeci, franczyzowy salon w Polsce. Pozostałe dwa znajdują się w Warszawie.

„Poznań od zawsze był dla nas ważnym punktem na mapie Polski. Od wielu lat odwiedza nas wielu klientów z Wielkopolski. Myśląc o dalszym rozwoju marki w Polsce, był to dla nas naturalny kierunek. Na co dzień współpracujemy z wieloma architektami i projektantami, których biura znajdują się w województwie wielkopolskim. Nasze produkty są częścią wielu inwestycji powstałych w Poznaniu i okolicach, dotyczących zarówno prywatnych apartamentów, jak i projektów B2B takich jak: biura, miejsca użyteczności publicznej, hotele czy restauracje” – podsumowuje Kamil Maślanka, Współwłaściciel firmy Design Soul Sp. z o.o.

Projektanci z doświadczeniem w salonie Wyposażenia Wnętrz Mo

Grupa Mo to solidna i doświadczona marka z branży wyposażenia wnętrz. Historia firmy sięga 1995 roku. W ofercie salonów Mo znajdują się min. płytki, ceramika, armatura, oświetlenie, tapety, podłogi drewniane i winylowe, wanny, kabiny prysznicowe, rekuperacja, systemy elewacji, sztukateria oraz meble łazienkowe. W Poznaniu przy ul. Głogowskiej 248 znajduje się siedziba spółki, centrum logistyczne obsługujące 11 salonów Mo w całej Polsce oraz flagowy showroom marki. Mo to gwarancja jakości oferowanych produktów i usług.

Any Style As Long As It’s Yours

W tym akapicie skupimy się na filozofii BoConcept. Ponieważ projektanci BoConcept promują styl życia pod hasłem Live Ekstraordinær, to niemal na całym świecie pomaga swoim klientom tworzyć wnętrza dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, dzięki meblom z ogromnymi możliwościami konfiguracji. Co więcej, niemal wszystkie z nich, poczynając od regałów i łóżek, poprzez stoły, krzesła, sofy i fotele, mogą być dostosowane pod klienta. Na przykład: pod kątem rozmiaru, koloru, materiału, funkcjonalności czy tapicerki. W ofercie znajduje się ponad 120 różnych tkanin i skór!

BoConcept współpracuje ze światowej sławy projektantami, przede wszystkim takimi jak: Morten Georgsen, Karim Rashid czy Henrik Pedersen. Tworzą oni kolekcje na wyłączność marki, które potem dostępne są tylko w jej salonach.

Projektanci z BoConcept na przykład oferują pomoc w postaci bezpłatnej usługi projektowania wnętrz. W konfiguracji idealnego mebla lub całej przestrzeni pomóc może oferowana przez BoConcept bezpłatna Usługa Projektowania Wnętrz. Ponieważ jej forma jest zawsze bardzo elastyczna i może to być prosta porada stylizacji lub pełny projekt wnętrza. W którego skład wchodzi wykonanie pomiarów, mood-boardy, wizualizacje 3D oraz dostawa i montaż mebli.

Czy wiecie, że BoConcept projektuje i produkuje meble w Danii od 1952 roku? Założyciele firmy to Jens Ærthøj i Tage Mølholm. Będąc młodymi rzemieślnikami, zbudowali swój mały warsztat w sennym miasteczku o nazwie Herning. Dzisiaj BoConcept jest najbardziej globalną marką meblową na świecie z ponad 300. salonami w 64 krajach na 6 kontynentach! Innymi słowy marka odniosła wielki sukces na całym świecie!

Więcej informacji na stronie BoConcept!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj