Premiery Marbet Style na Arena Design

0
2869

Zeszły tydzień obfitował w wiele ciekawych spotkań w Poznaniu. Naszym głównym punktem zainteresowań były targi arena DESIGN. To jedyne w Polsce miejsce spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu. Na zaproszenie Marbet Style zobaczyliśmy oficjalną premierę kolekcji mebli wypoczynkowych CORBU według projektu Grynasz Studio oraz paneli akustycznych GROOVE zaprojektowanych przez Tomasza Augustyniaka.

Misją Marbet Style jest dostarczanie rzeczy pięknych, wytwarzanych w oparciu o autorskie projekty wyróżniające się nieszablonową estetyką. Produkty tej firmy mają zadanie spełniać marzenia o pięknych, oryginalnych wnętrzach z duszą. Marbet Style wciąż poszukuje nowych form wyrazu, które pozwolą jak najpełniej oddać indywidualną wizję projektanta. Najnowszym efektem tych działań jest kolekcja mebli wypoczynkowych CORBU projektu Grynasz Studio. CORBU to rodzina mebli wypoczynkowych o prostych kształtach i gładkich powierzchniach zainspirowanych minimalizmem.

Podczas arena DESIGN wręczono również nagrody w konkursie TOP DESIGN 2017. Jury pod przewodnictwem prof. Bogumiły Jung – prezes Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych wybrało 10 najlepiej zaprojektowanych produktów. Konkurs TOP DESIGN award to jeden z filarów wydarzenia arena DESIGN. Jego celem jest promocja i upowszechnianie nowych rozwiązań wzorniczych producentów i projektantów oraz wskazanie potrzeby współpracy obu stron, która pozwala osiągnąć wysoką pozycję na rynku międzynarodowym.

To produkty, które wyróżnia funkcjonalność, jakość zastosowanych materiałów, stopień innowacyjności, pozytywny wpływ na otoczenie czy ergonomia. W kategorii „Elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz” tej nagrody znalazła się natomiast druga nowość Marbet Style – kolekcja paneli akustycznych GROOVE powstała w wyniku współpracy z Tomaszem Augustyniakiem. Poszczególne elementy tej kolekcji pozwalają na stworzenie cichego miejsca do pracy lub prywatnego miejsca odpoczynku w otwartej przestrzeni.

Podczas targów znaleźliśmy również wiele innych interesujących przedmiotów i ciekawych premier. Zapraszamy na nasz Instagram po więcej zdjęć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj