Polski Design nagrodzony w Moskwie

3
2145

Polski design nagrodzony w Moskwie, dzięki firmie Mulidekor. Projektująca świąteczne iluminacje firma, wygrała prestiżowy konkurs International Contest of Festive, Event and Environmental Design. Zaprojektowany i wykonany w Piastowie świetlny tunel zajął pierwsze miejsce w kategorii dekoracje miast, ulic i przestrzeni publicznej. Konkurs towarzyszy odbywającym się w Moskwie targom „Design & Reklama NEXT”.

polski design

To było pierwsze podejście do konkursu firmy Multidekor. O Grand Prix konkursu miała powalczyć oryginalna zimowa iluminacja, która w ostatnim sezonie rozświetlała Plac Łubiański w Moskwie. Był to 70-metrowy tunel, który ozdabiał przestrzeń lśniacym złotem w pobliżu słynnego moskiewskiego teatru, nieopodal Muzeum Sztuki Współczesnej. Przez ponad dwa miesiące imponująca dekoracja przykuwała wzrok przechodniów podwieszanymi na kopule żyrandolami i bogatymi zdobieniami kolumn.

Iluminacja zrobiła też wrażenie na jury, którzy oceniali: ujęcie tematu, oryginalny design, innowacyjność projektu, czy jakość wykonania. Celem organizowanego w Moskwie konkursu było zaprezentowanie rynkowych możliwości, najnowszych trendów i innowacji pośród świątecznych dekoracji.

polski-design

Polski Design firmy Multidekor wielokrotnie doceniony

Grand Prix to niejedyny sukces międzynarodowy firmy. Warszawa z iluminacją Multidekor znalazła się w gronie dziesięciu najefektowniej udekorowanych miast na świecie według francuskiego Le Figaro. Z kolei brytyjski The Sun włączył stolicę do pierwszej piątki najatrakcyjniej przyozdobionych na święta miast europejskich. Oryginalna choinka z Piastowa rozświetlająca brzeg nad Tamizą przez oficjalny portal turystyczny miasta visitlondon.com została uznana za jedno z najpiękniejszych drzewek bożonarodzeniowych w Londynie.

Multidekor dekoruje i rozświetla całe miasta, parki oraz ogrody. Zaprojektował i wykonał świetlisty Ogród Wyobraźni, dzięki któremu to właśnie Zamość w 2018 roku po raz drugi z rzędu zdobył tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”. Jest też autorem projektu i wykonawcą Królewskiego Ogrodu Światła w Wilanowie, oryginalnej zimowej dekoracji Gdańska i Parku Oliwskiego czy Krainy Światła na Gubałówce.

Źródło i materiały prasowe: Multidekor

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj