Plakaty typograficzne: pozwól, by Twoje wnętrze do Ciebie przemówiło

1
3425

Mowa jest srebrem, milczenie złotem, a plakaty typograficzne czyli te z napisami najlepszym pomysłem na spektakularną dekorację mieszkania! Tak jak modna torebka czy elegancka biżuteria uzupełni strój, tak plakat z napisem będzie kropką nad i w naszej aranżacji. Może być poważny lub zabawny, dyskretny lub rzucający się w oczy – wszystko zależy od naszego gustu.

Plakaty typograficzne to jeden z tych dekoratorskich trendów, które stale cieszą się bardzo dużą popularnością. Dlaczego tak jest? Poprosiliśmy specjalistę od wystroju wnętrz z portalu Redro.pl, by powiedział nam więcej na ten temat:

Plakaty typograficzne na ścianę to rzeczywiście prawdziwy hit. Warto jednak zaznaczyć, że ozdoby z napisami, podobnie jak T-shirty z zabawnymi hasłami, wymykają się wszelkim modom będąc zawsze na topie. Ich fenomen polega na tym, że dzięki nim możemy udekorować pokój ważnym dla nas cytatem i sprawić tym samym, by każdy dzień stał się lepszy i bardziej owocny. Wartościowe motto zawieszone w salonie przypomni nam, że warto doceniać małe rzeczy, a plakat w sypialni zmotywuje do tego, by nigdy nie ustawać w drodze do realizacji najskrytszych marzeń.

Wypisz, wymaluj Twój perfekcyjny salon

Salon to serce naszego domu, a odpowiednie dodatki sprawią, że zwykła przestrzeń nabierze niezwykłego charakteru. Co nam pomoże w przeprowadzeniu spektakularnej metamorfozy? Typografia. Plakaty z odpowiednio dobranymi napisami – na przykład „If you never try, you’ll never know” czy „Enjoy every moment” – będą nie tylko oryginalną, ale także wartościową ozdobą wnętrza.

Sypialnia, która zmotywuje Cię do działania 

Wśród plakatów typograficznych na specjalną uwagę zasługują motywacyjne napisy – wszelkiego rodzaju hasła i cytaty, których zadaniem jest dodać nam siły i wytrwałości w drodze do naszego celu. Bez względu na to, jaki jest nasz priorytet, odpowiednio dobrana ścienna dekoracja będzie nam o nim przypominać każdego dnia. Co powiesz na „Change your thoughts and you’ll change the world” lub „Stop dreaming, start doing”?

Aranżacja kuchni z przymrużeniem oka

Plakaty typograficzne nie muszą być jednak poważne. W kuchni możemy sobie pozwolić na lżejsze akcenty, ale równie efektowne i stylowe. Jaka jest najważniejsza rzecz w tej części mieszkania? Oczywiście jedzenie i kawa. I właśnie na tych dwóch elementach bazują najciekawsze propozycje do kuchni. Prawdziwi kawosze z pewnością pokochają napis: „Life is perfect with a cup of coffee”. Z kolei miłośnikom słodkości i dobrych trunków polecamy zabawne hasła z przymrużeniem oka: „Czekolada nie zadaje pytań, czekolada rozumie” lub „Save water, drink wine”.

Plakaty z napisami to jeden z ciekawszych i jednocześnie najbardziej uniwersalnych pomysłów na dekorację domu. To także świetny pomysł na prezent, gdy wybieramy się na parapetówkę lub imieniny. Zabawne hasło każdemu poprawi humor, a ozdobna czcionka przemieni zwykłe wnętrze w stylową aranżację.

Dziękujemy Redro.pl za pomoc w przygotowaniu artykułu.

1 KOMENTARZ

  1. Podobają mi się takie plakaty. Nie dość,że można w łatwy sposob odmienić wnętrze to jeszcze można w łatwy sposób pokazać swoje przekonania i myśli.
    A jeśli przestaną nam sie podobać to możemy je wyrzucić ! Nie jest to w końcu aż taki duży koszt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj