Perfumeria? Butik? A może galeria? – Ważne, że tak pięknie, że O JEJU!

0
2965

JEJU to słodka przestrzeń dla kobiet zlokalizowana na krakowskim Kazimierzu przy ulicy Miodowej, na rogu z ulicą Bożego Ciała. Cudowne, różowe, wyjątkowe- miejsce, w którym każda kobieta chciałaby się znaleźć choć przez chwilę.

JEJU-Kraków

Źródło: jejustore

O JEJU!

Już sama nazwa wzbudza emocje. Wchodzimy i .. O JEJU! Wszędzie widzimy piękny róż, kobiecą rękę, zaangażowanie i wyjątkową ekspozycję, do której jak najprędzej chce się podejść!

Wszystko dokładnie przemyślane. Wszystko pięknie ułożone i o wszystko należycie zadbane. Nie ma absolutnie nic, co chciałoby się do tego miejsca dodać i nic co kłułoby w oczy- jest po prostu perfekcyjnie. Zapalona świeca, kwiaty, piękny zapach, kobiety- niesamowite kobiety, które służą swoją radą i których uśmiech rozpromienia oblicze tego miejsca.

jeju-kosmetyki

Źródło: jejustore

Oferta miejsca skupia się przede wszystkim na naturalności. Można tu dostać wiele niszowych polskich kosmetyków, a także kosmetyków pielęgnacji koreańskiej. Wszystko pięknie opakowane i pięknie ułożone przypominając małe dzieła sztuki.

JEJU-PURO-HOTELS

Źródło: PURO Hotel

Kraków-JEJU

Źródło: jejustore

O-JEJU

Źródło: jejustore

Kto wymyślił O JEJU? Kto zaprojektował wnętrze i zadbał o szczegóły? – Mania Bień i Roksana Patrzałek.Z wykształcenia architektki, którym pomysł na to miejsce zrodził się jeszcze podczas podróży do Azji. Kobiety chciały stworzyć wyjątkową przestrzeń, w której z łatwością będzie można zapoznać się z sekretem urody Koreanek, a ponadto nie tylko kupić interesujące produkty z linii kosmetyków naturalnych, ale też zapisać się zielonej herbaty, czy porozmawiać o codziennych pielęgnacyjnych rytuałach.

Trzeba przyznać, że pomysł był zacny, a wykonanie takie, że … O JEJU! 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj