Otul się na zimę – przytulne wnętrze z wykładziną

0
2368
przytulne-wnętrze-wykładzina-żółta-ze-wzorkiem-inspiracje-cozy

A co by było, gdyby podłoga mogła otulić Cię niemal jak sweter? Wykładzina to rodzaj posadzki, który mimo swoich zalet, wzbudza mnóstwo kontrowersji i sprzeczek. Owszem, jest to bardzo specyficzne rozwiązanie pokrycia podłogowego. Niemniej jednak niektóre jej odmiany mogą zaskoczyć nas swoją oryginalnością i obdarzyć wnętrze wyjątkowym klimatem. O takich wykładzinach dzisiaj opowiemy! Znaleźliśmy nietuzinkowe rozwiązanie na Twoją podłogę. Ta wykładzina wygląda jak ścieg swetra robionego na drutach. Ponadto sprawia niesamowite wrażenie i tworzy przytulne wnętrze!

Nietypowe rozwiązanie na przytulne wnętrze!

W Polsce właśnie zaczyna się sezon nadzwyczajnie niemiłych zimowych dni i wieczorów. Każdy z nas w swoich domach i mieszkaniach próbuje stworzyć przyjemną i ciepłą atmosferę. Jednak uwarunkowania klimatyczne dyktują nam swoje zasady. Zimne ściany i podłogi w połączeniu z dominującą w naszych wnętrzach bielą tworzą wybuchową mieszankę, która sprawia, że wnętrza przestają już być takie przyjemne. Co więc zrobić, żeby wykreować przytulne wnętrze? Znaleźliśmy odpowiedź na to pytanie!

wykładzina-inspiracje-szara-przytulne-wnętrze

Wykładzina miła jak sweter od babci!

Wyroby dzianinowe kojarzą nam się z ciepłem i przytulnością. Dokładnie ten efekt do wnętrz pragnęli przenieść designerzy projektujący wykładziny dywanowe Newmor Polska. Nowa kolekcja Cozy Moments to powalająca oryginalnością paleta rozwiązań do każdego wnętrza. Nowa seria wykładzin podłogowych wyróżnia się bogactwem wzorów i ornamentów, które z kolei nawiązują do różnych miłych oku skojarzeń. Wśród tak obfitego wyboru, chcielibyśmy wyróżnić wykładzinę o wzorze swetra! Wprowadzenie takich faktury do wnętrza doda mu przytulności i wyjątkowego charakteru.

wykładzina-ze-wzorem-szara-inspiracje

Niech Twoje wnętrze stanie się cieplejsze!

Najnowsza oferta Newmor Polska pozwala nam na eksperymentowanie nie tylko ze wzorami i fakturami, lecz również z kolorami. Gdy mówimy „przytulne wnętrze„, raczej nie wyobrażamy sobie białej przestrzeni, tylko pomieszczenie o cieplejszych odcieniach z dużą ilością tkanin w postaci koców i poduszek. Odpowiedź na pytanie: jak stworzyć przytulny klimat w domu jest więc bardzo prosta. Wystarczy dodać więcej tekstyliów, wprowadzić ciepły kolor oraz możemy zastosować wyjątkową wykładzinę z ciekawym wzorem, która będzie szczególnie miła zimą.

wykładzina-w-restauracji-inspiracje

Źródło: materiały prasowe, Newmor Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj