Nowy Świat 21 – Odwiedź Hawaje w centrum Stolicy!

0
3667

Marzy Wam się wyjazd na Hawaje, ale chwilowo nie macie możliwości by z niego skorzystać? Nowy Świat 21 w Warszawie zaprasza do jedynego w Polsce miejsca, w którym można poczuć się jak na prawdziwych wakacjach! Przepiękne zdjęcia restauracji, kolorowe jedzenie i niecodzienny wystrój gorąco zachęcają do tego, by odwiedzić to miejsce jak najszybciej, zwłaszcza, że znajduje się ono w samym centrum Stolicy!

Nowy Świat 21

Raj-w-Niebie-Warszawa

Nowy Świat 21

Całkiem blisko, bo w samym centrum Warszawy- mamy szansę znaleźć się w miejscu pełnym kolorów, złotych ananasów, palm i kuszącego jedzenia- to Nowy Świat 21. Lokal całkiem niepozorny, a nawet niewidoczny, bo zachodzi się do niego od tyłu, co wcale nie jest dla wszystkich oczywistością. Jednak, gdy już do niego trafimy możemy liczyć na całkowite oderwanie się od rzeczywistości, zwłaszcza na talerzu!

warszawskie-Hawaje-Nowy-Świat-21

Warszawa-Nowy-Świat-21

Raj-w-Niebie

Nowy-Świat-21-warszawskie-Hawaje

Egzotyczne połączenia

Raj w Niebie oferuje wyjątkową kuchnię, pełną kolorów i niecodziennych smaków, na które składają się egzotyczne połączenia. Podobnych potraw prawdopodobnie nie spotkamy w całej Warszawie. Jeśli byliście na Hawajach to możecie je sobie wyobrazić, jeśli nie- warto spróbować, bo tylko tu można zjeść tak kolorowe jedzenie, które swoim wyglądem błaga o zdjęcie.

Nowy-Świat-21-Raj-w-Niebie

Nowy-Świat-21-egoztyczny-Świat

egoztyka-i-Raj-w-Niebie.

Dzikość i kolory

Raj w Niebie to miejsce bardzo pozytywne! Na lokal składają się dwie sale pełne kolorów i optymizmu. Jedna z nich jest oświetlona na niebiesko, przez co może wywoływać różne emocje, ale wbrew pozorom spędza się w niej czas całkiem przyjemnie. Dookoła otaczają nas dzikie rośliny, flamingi i tygrysy spoglądające na nas z obrazów zawieszonych na ścianach. Oprócz tego miejsce wypełniają kule świetlne i bar z duża ilością kolorowego alkoholu. Wszystko przenosi nas na drugi koniec Świata, gdzie możemy poczuć się jak na prawdziwych wakacjach w nieznanym dotąd miejscu pełnym żywej zieleni i dzikiej dżungli zapominamy o tym, co za oknem, o chłodzie, codziennych obowiązkach i odkrywamy nowe miejsce i egzotyczne, kolorowe smaki.

Hawaje-w-Warszawie-Nowy-Świat-21

Raj-w-Niebie-w-Warszawie.

Zdjęcia: Nasze Miasto 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj