Nowe miejsce na mapie Warszawy

0
2948

Powstało z potrzeby otaczania się pięknem i doświadczania jego odcieni. 8288 Concept Store to unikatowe, nowe miejsce na Mysiej 3 w Warszawie, którego wnętrze jest galerią sztuki i sklepem zarazem. Zmienia się w zależności od nastrojów, otaczającego świata oraz aktualnych wydarzeń.

Dlaczego 8288?

Ponieważ to roczniki urodzenia twórców, a każda ich aktywność zawodowa zaczyna się od tych właśnie cyfr. Concept Store został założony przez Natalię Matusiak i Roberta Kutę, którzy poznali się 2 lata temu i chcieli stworzyć przestrzeń łączącą dobry design ze sztuką oraz modą. Udało się. Dziś wnętrze to mini galeria sztuki. Znajdziecie tam przede wszystkim długo wyszukiwane i wyselekcjonowane produkty różnych marek.

828 concept store

showroom

8288 Concept Store jest inny niż pozostałe w Polsce ze względu na charakter. Jak sami twórcy mówią:

„Łączymy design, biżuterię, modę, ale również sztukę. To pozycja, która będzie na stałe w naszym sklepie stacjonarnym oraz on-line. Poza tym naszą przestrzeń traktujemy jak galerię sztuki. Meble traktujemy jako dzieła sztuki, niektóre stworzyliśmy sami od podstaw.”

Wnętrze od wejścia zachwyca. Jedna ze ścian to wielkoformatowy obraz, gablota z biżuterią usytuowana pod ścianą pomieszczenia przywołuje spotkania z obiektami sztuki w galerii czy muzeum. Niezobowiązująca ławka, to ukłon w stronę bezpretensjonalności i wolności. Marmurowy duży stół na środku to uwielbienie dla pięknych faktur i monumentalnego charakteru przedmiotów.

mysia 3

8288 Concept Store to miejsce dla ludzi, którzy tak jak Natalia i Robert, uwielbiają i doceniają dobry projekt, wykonanie oraz walory estetyczne. To osoby, które są świadome, wiedzą, co lubią, ale też nie boją się próbować nowych rzeczy i nie są niewolnikami metek. Znajdziecie tu wiele marek, które zostały wybrane przez twórców showroomu, którzy kierują się intuicją i osobistym poczuciem estetyki. W ofercie znajdziecie propozycje bardzo stonowane, ale i rzeczy, które są inne niż większość dostępnych produktów w tym momencie w Polsce. Sprawdźcie, co czeka na Was w Warszawie na Mysiej 3, bo to wyłącznie unikaty, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj